Červená karta (TV film)

Česko, 2001, 53 min

Igor Chaun

Ivan Hubač

Michal Košut

Komentář obsahuje BROJLERY: Absolutně mě minul psychologický moment, kdy se z duchovně transformovaného Freje stane člověk toužící po pomstě. Do té doby to bylo dobré, ale nelogičnost Frejova (lépe napsáno scénáristova/režisérova) chování v závěru to srazila hodně dolů. 40 - 70%(19.1.2013)

• kapsomut

Jednoznačně nejhorší díl ze všech dílů! Jediné, co bylo kvalitní byly herecké výkony!(1.12.2012)

Pro mě je Červená karta asi jedním ze slabších dílů Černých andělů, ale přesto má své velké klady, takže dávám 4*.(16.7.2011)

ČERNÍ ANDĚLÉ - ČERVENÁ KARTA - PŘÍBĚH ČÍSLO 1 - CITÁT - Budu vám vyprávět příběh. Příběh člověka, který něco pochopil......... Ředitel Bárta toho má celkem dost, mladou kočku doma, manželku, se kterou se rozvedl a syna, který potřebuje peníze. Bárta je impulsivní, nervozní a skoro až agresivní. Vše pro svou práci ředitele rádia Gama. CITÁT - Tak šťastnou cestu.......... Česká televize dala příběhu rating "Nevhodné pro mládež +15", pro sexuální scény,sprostá slova a krev. Osobně bych přidal varování o náboženském podtextu. Bártova změna životního stylu je právě spojena z náboženstvím, ale je na divácích rozpoznat, do jaké hloubky to na něj mělo vliv. Příběh má velmi povedený hudební doprovod a i kameraman si sem tam vystřihne krásný záběr. CITÁT - Tahle společnost je v agónii......... Okolo 25 minuty, čte ředitel Bárta (Ladislav Frej) knihu Tajemný jazyk. Je to příručka s podtitulem "Názorný klíč k symbolům a jejich významům". Knihu napsal David Fontana. CITÁT - Všechny peníze patří Ďáblu.............(8.1.2015)

Mimoriadne podarený kúsok ! Skvelé výkony, jedinečná atmosféra, výborne zrežírované. Pán Chaun, prosíme si ďalšie !(1.2.2009)

• - Česká televize dala příběhu rating "Nevhodné pro mládež +15", pro sexuální scény a sprostá slova. (Terva)

• - Okolo 25 minuty, čte ředitel Bárta (Ladislav Frej) knihu "Tajemný jazyk". Je to příručka s podtitulem "Názorný klíč k symbolům a jejich významům". Knihu napsal David Fontana. (Terva)