poster

Červená karta (TV film)

Thriller

Česko, 2001, 53 min

Režie:

Igor Chaun

Scénář:

Ivan Hubač

Hudba:

Michal Košut
 • cheyene
  ****

  Pro mě je Červená karta asi jedním ze slabších dílů Černých andělů, ale přesto má své velké klady, takže dávám 4*.(16.7.2011)

 • kapsomut
  **

  Jednoznačně nejhorší díl ze všech dílů! Jediné, co bylo kvalitní byly herecké výkony!(1.12.2012)

 • 6thSun
  ***

  Komentář obsahuje BROJLERY: Absolutně mě minul psychologický moment, kdy se z duchovně transformovaného Freje stane člověk toužící po pomstě. Do té doby to bylo dobré, ale nelogičnost Frejova (lépe napsáno scénáristova/režisérova) chování v závěru to srazila hodně dolů. 40 - 70%(19.1.2013)

 • Terva
  ****

  ČERNÍ ANDĚLÉ - ČERVENÁ KARTA - PŘÍBĚH ČÍSLO 1 - CITÁT - Budu vám vyprávět příběh. Příběh člověka, který něco pochopil......... Ředitel Bárta toho má celkem dost, mladou kočku doma, manželku, se kterou se rozvedl a syna, který potřebuje peníze. Bárta je impulsivní, nervozní a skoro až agresivní. Vše pro svou práci ředitele rádia Gama. CITÁT - Tak šťastnou cestu.......... Česká televize dala příběhu rating "Nevhodné pro mládež +15", pro sexuální scény,sprostá slova a krev. Osobně bych přidal varování o náboženském podtextu. Bártova změna životního stylu je právě spojena z náboženstvím, ale je na divácích rozpoznat, do jaké hloubky to na něj mělo vliv. Příběh má velmi povedený hudební doprovod a i kameraman si sem tam vystřihne krásný záběr. CITÁT - Tahle společnost je v agónii......... Okolo 25 minuty, čte ředitel Bárta (Ladislav Frej) knihu Tajemný jazyk. Je to příručka s podtitulem "Názorný klíč k symbolům a jejich významům". Knihu napsal David Fontana. CITÁT - Všechny peníze patří Ďáblu.............(8.1.2015)

 • jhrasko
  ****

  Mimoriadne podarený kúsok ! Skvelé výkony, jedinečná atmosféra, výborne zrežírované. Pán Chaun, prosíme si ďalšie !(1.2.2009)

 • - Česká televize dala příběhu rating "Nevhodné pro mládež +15", pro sexuální scény a sprostá slova. (Terva)

 • - Okolo 25 minuty, čte ředitel Bárta (Ladislav Frej) knihu "Tajemný jazyk". Je to příručka s podtitulem "Názorný klíč k symbolům a jejich významům". Knihu napsal David Fontana. (Terva)