Experiment (TV film)

Horor

Česko, 2001, 51 min

Juraj Herz

Ivan Hubač

Komentáře uživatelů k TV filmu (10)

• Oskar

Jaký paradox, že Juraj Herz, mezi českými režiséry nejproslulejší svým smyslem pro makabrální humor, vyfasoval z cyklu "Černí andělé" scénáristicky nejméně povedenou epizodu.(13.5.2003)

Experiment je taková rozporuplná epizoda Černých andělů. Má atmosféru, dobré herce a zajímavý námět, ale celkově nemá jakousi "sílu", aby zanechal nějaký hlubší dojem v divákovi. Jde o takovou příjemnou, místy k hororu inklinující jednohubku. Největší poklonu zaslouží asi Jiří Lábus :)(16.7.2011)

ČERNÍ ANDĚLÉ - EXPERIMENT - DÍL ČÍSLO 4. CITÁT - Sranda jak v márnici.......... Ivana Chýlková je kočka, bez debat, ale v tomto příběhu celkem přehrává. Naopak Jiřímu Lábusovi tato role nádherně sedla. CITÁT - To je moje království. Nakonec jsem přijdou všichni............ Chcete odhalit tajemství smrti, nebo raději život? Terezka (Annelie) navštíví ve 30 minutě pouťovou atrakci zvanou Centrifuga. Je to první Holandská atrakce, která se k nám začala dovážet. Jinak příběh je celkem průměrný a myslím si, že Juraj Herz by to s kvalitnějším scénářem zvládnul lépe.(10.1.2015)

To nejlepší z Černých andělů, už je to cca 8 let co jsem to viděl a dodnes si to přesně pamatuju.(22.9.2010)

"Četl jste někdy egyptskou Knihu mrtvých ??" - "To bude asi sranda k popukání !!" ;)(30.9.2014)

• kapsomut

Pro mě jeden (možná nejslabší díl), ale Lábus byl skvělej! To bych do něj neřekl, že z něj půjde takovej psycho strach.(24.11.2012)

Při premiérovém vysílání "Černých andělů" jsem byla ještě malé škvrně a největší strach jsem cítila právě při této epizodě. Chýlková umí hrát nejlepší bestie ;).(16.12.2013)

Ma to mozna lehoulince slabsi scenar nez nektere jine epizody, ale porad je to velmi dobre. Slusna atmosfera, ostatne jako asi u vsechn dilu Cernych andelu.(10.10.2004)

I čtvrtý díl Černých andělů skýtá další průměrný příběh, kterých není nikdy dost. [6/1O](5.1.2008)

Nejslabší z cyklu, už od scénáře...(11.10.2014)