poster

Zeměkoule (TV pořad)

Komedie

Česko, 2000, 45 min

Komentáře uživatelů k TV pořadu (50)

 • bernau84
  odpad!

  Totální průšvih! nejhorší z nejhorších! salvy trapna, nevtipných vtipů a dalšího protahovaného trapna, to co měla bejt sranda byla přinejmenším dlouhá nuda. Nedokážu pochopit že jim někdo něco takového dovolil! Nechápu že lábus s kaiserem dokázali takto strašně znesvětit všechno co kdy udělali - u rulety nebo tlučhořovejch sem se smál ale u tohodle brečel... ještě dneska když si vzpomenu na pár scén tak se otřásám hnusem!!! třeba rozhovor kaisra (tuhá) s anastasjou kinski (styděl jsem se) nebo to jak někdo zmenšuje různé objekty (vtipný trik s autem na ovládání) nebo to na tom rudym náměstí coto proboha mělo bejt?. Doporučuji v zájmu budoucích generací vymazat tuhle kejdu navždy z archívů!!! ......a propos 4 hvězdičky? to je snad fór ne? ani mínus 4 by nestačily...(29.10.2009)

 • golfista
  **

  Hodně hodně slabé. Rádoby TeleTele na ČT se hrubě nevyvedlo a je dobře, že už zmizelo. Srovnání s TeleTele není jako srovnání s nějakou kvalitou, ale prostě to tak je.(17.5.2003)

 • Cival
  ***

  Kvalita se dosti výrazně liší díl od dílu. Každopádně na můj vkus místy příliš fekálního humoru. Velmistr Jaška je ovšem rulezoidní!:-)(26.5.2003)

 • Lima
  **

  Kaisera s Lábusem mám rád, ale je vidět, že jim to víc sedne jako hercům, než jako televizním "výrobcům" zábavy. Některé scénky jsou vtipné, ale převažuje trapnost. Ale pořád lepší, než např. takové Novotného pokusy o legraci na Nově.(22.6.2003)

 • Tosim
  ****

  Hodně dobré. Cyklus měl sice i svá hluchá místa, ale kratší scénky a zejména ty satirické byly naprosto přesné a vystihující. Reportáž o tom, jak muslimům pouštěli majora Zemana a oni nemuseli myslet, připomíná Telata Telata. Geniální Štepán Jaška a jeho překrásná žena Zdena :-)(18.5.2003)

 • Radyo
  **

  Pár dobrých scének a a povedenějších fórků nemůže nijak zachránit tento pořad, na němž je jasně vidět, že oba hlavní účinkující, byť jsou docela dobří improvizátoři, už mají svá nejlepší léta za sebou.(20.5.2003)

 • Djkoma
  ***

  Lábus a Kajzr v dobré formě stále umí aspon trochu pobavit.(4.2.2005)

 • woody
  ****

  Nevím proč ale co si hlavně pamatuju z tohoto opravdu vtipného pořadu( jak vidím tento názor se mnou sdílí jen pár jedinců) je scénka s OSOU.Nechápu to ale vždy když si na ni vzpomenu vzbuzuje to ve mně záchvat smíchu. Je mi líto že to zrušili, protože po České sodě tady chyběl takový typ humoru.S Tele Tele se to srovnávat nedá, to je úplně úplně jinde a mnohdy za hranicí dobrého vkusu.(16.8.2005)

 • Oskar
  ****

  Zábavný pořad, který není pro každého (proto musel být odstraněn), ale duo Lábus-Kaiser zde překvapí účelností svého humoru. Není zde nouze o místy hodně odvážnou satiru, absurdní a černý humor. Výborně promyšlené jsou i vyhraněné charaktery jednotlivých reportérů a reportérek.(17.5.2003)

 • Davies182
  ***

  Když se rodina u obrazovky trhala smíchy (a já přes ten ryk téměř neslyšel televizního slova), tak jsem se vždy podivoval. Ono to bylo vtipné, někdy i dost vtipné, ale takové salvy smíchu, jaké se od nás z bytu ozývaly, si tento pořad nezasloužil. Je ale fakt, že dvojka to byla hodně povedená.(12.6.2009)

 • D.Moore
  *****

  Jedna scénka lepší než druhá, byla velká škoda, když se ČT zalekla a Zeměkouli zřejmě kvůli tomu, že se jí nesmál úplně každý, nemilosrdně zařízla. Dnes už je řada skečů naprostou klasikou (můj oblíbený poctivý nálezce, vražda mečem, neskutečně trpělivý stavitel modelů, "Gavarite pa ruski?" na Rudém náměstí... a mnoho dalších) srovnatelnou s tím nejlepším z Kouzelníka a já coby člověk beztelevizní doufám, že ČT jednou napadne tuhle srmšť vydat na DVD.(11.9.2013)

 • LiVentura
  ****

  Naprosto mi padnoucí humor zvláštěpak od některých redaktorů tel.Zeměkoule..:-))(8.8.2008)

 • Legas
  *

  Kdysi byli Lábus a Kaiser zábavní. Teď jsou spíš trapní.(3.6.2003)

 • WANDRWALL
  *****

  JASNÁ PĚTKA! Satira na přítomnost, jaká zde chyběla, a zase už chybí, protože už se pořad nenatáčí a tedy ani nevysílá. Kaiser je geniální, Lábus skoro geniální.(28.9.2010)

 • Big Bear
  ***

  Golfista tento pořad srovnává s Tele Tele a dokonce si myslí, že jej kopíruje... to je vtipné, protože to byli Genzer se Suchánkem kdo se zcela jistě jak bych to jen řekl... ,,inspirovali'' nekonečným seriálem Tlučhořovic. Tenhle pořad byl celkem zajímavý, bavili mne ty obličeje Kaisera i Lábuse v podání jednotlivých postav... Některé výstupy byli lepší, některé slabší. Ono samo o sobě dost ovlivňuje to, zda divák má pány v oblibě či nikoliv... Za mně průměr, ale už nikdy nechci vidět striptýz Lábuse :-) ! * * *(1.1.2019)

 • duklak2
  ***

  Rozhodně nešlo o tak slabou záležitost, jak si někteří myslí. Chválím Lábuse s Kaiserem za odvahu. Nebáli se ničeho. Doufali v úspěch, který se myslím dostavil. Já jsem měl Zeměkouli svým způsobem rád. Škoda, že pořad už neexistuje. Společnost by se pobavila a dnešní mládež by poznala, jaký byl humor.(6.6.2010)

 • Johanka
  ***

  Mě tento zábavný pořad bavil v jeho prvopočátcích, ale po nějaké době mě začal nudit. Je pravda, že výkony pana Lábuse a Kaisera byly někdy neuvěřitelně vtipné, ale asi se takový pořad nedá točit do nekonečna. Začíná pak postrádat vtip a to určitě i díky tomu, že docházejí nápady.(20.5.2003)

 • gogos
  **

  Nejslabsi zabavny porad s touto dvojkou..... necemu sem se zasmal, ale kvalit kouzelnika ci rulety to nikdy nedosahne....(20.8.2006)

 • L_O_U_S
  **

  Některé scény byly lepší, některé naopak vyloženě trapné, zejména ke konci (například Rudé náměstí). (80.)(5.11.2006)

 • Tryskomyš
  *****

  Opět skvělý humor dvojice Kaiser Lábus.(4.1.2019)

 • Anglie
  ***

  Kaiser s Lábusem si udržují svůj standard.(26.7.2004)

<< předchozí 1 2 3
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace