poster

Zeměkoule (TV pořad)

Komedie

Česko, 2000, 45 min

 • Kri-kri
  ***

  Kaiser s Lábusem jsou především mistři improvizace, což nejvíce prokázali v seriálu Tlučhořovi a v Ruské ruletě. Zde scénky musely být opatřeny scénářem a toho se pevně držet, což bylo zřejmě největším kamenem úrazu. Netvrdím, že jsem se párkrát nezasmál, ale nikdy pořádně od plic, tak jako v případě již zmíněných improvizačních pořadů. Reportáže mi přišly nudné a scénky občas úsměvné, ale někdy i trapné. Co bylo na Zeměkouli asi nejlepší byly jednotliví reportéři, jež Lábus s Kaiserem zahráli, např. Zdena Vrbná, Lumír Roubal, Kateřina Tuhá, Lubomír Táhlý a Zdeněk Přehrzdorský s hlasem Dr. Hnátka z Tlučhořů. Slabý průměr 45%.(25.4.2019)

 • troxor
  *

  Kaiser s Lábusem a jejich humor mi nikdy zvlášť neseděli. Tenhle seriál není výjimkou. Nevtipné scénky protahované až za hranici snesitelnosti, nápady vykradené odevšad a ještě špatně provedené! ČT co jsi to zase zaplatila? Nebylo by lepší raději v prime timu reprízovat jednoho ze svaté trojice Red Dwarf/Monty Python/ Česká soda nebo zakoupit práva na Futuramu? Sledovanost by byla rozhodně větší...(9.12.2006)

 • bernau84
  odpad!

  Totální průšvih! nejhorší z nejhorších! salvy trapna, nevtipných vtipů a dalšího protahovaného trapna, to co měla bejt sranda byla přinejmenším dlouhá nuda. Nedokážu pochopit že jim někdo něco takového dovolil! Nechápu že lábus s kaiserem dokázali takto strašně znesvětit všechno co kdy udělali - u rulety nebo tlučhořovejch sem se smál ale u tohodle brečel... ještě dneska když si vzpomenu na pár scén tak se otřásám hnusem!!! třeba rozhovor kaisra (tuhá) s anastasjou kinski (styděl jsem se) nebo to jak někdo zmenšuje různé objekty (vtipný trik s autem na ovládání) nebo to na tom rudym náměstí coto proboha mělo bejt?. Doporučuji v zájmu budoucích generací vymazat tuhle kejdu navždy z archívů!!! ......a propos 4 hvězdičky? to je snad fór ne? ani mínus 4 by nestačily...(29.10.2009)

 • hemul
  ****

  Po Lasicovi so Satinskym a Spencerovi s Hillom su Kaiser s Labusom mojou dalsou milovanou dvojicou. Malokto ma tak dokaze rozosmiat ako oni. A tato relacia zvlast. Az do krcov. Spominam si na jednu scenku, ktora sa nikde uz neda vzhliadnut,reporter stoji na brehu kanalu Lemans a caka na plavca a neustale opakuje do redakcie - tady neni nic slyset - a plavec mu zatial odide za chrbtom. Hlaska - tady neni nic slyset - je jedna z najpouzivanejsich u nas doma. Alebo ta herecka, co zastupovala Bohdalku, uzasne... Vdaka.(17.2.2015)

 • Big Bear
  ***

  Golfista tento pořad srovnává s Tele Tele a dokonce si myslí, že jej kopíruje... to je vtipné, protože to byli Genzer se Suchánkem kdo se zcela jistě jak bych to jen řekl... ,,inspirovali'' nekonečným seriálem Tlučhořovic. Tenhle pořad byl celkem zajímavý, bavili mne ty obličeje Kaisera i Lábuse v podání jednotlivých postav... Některé výstupy byli lepší, některé slabší. Ono samo o sobě dost ovlivňuje to, zda divák má pány v oblibě či nikoliv... Za mně průměr, ale už nikdy nechci vidět striptýz Lábuse :-) ! * * *(1.1.2019)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace