poster

Senzibilšou (TV pořad)

Komedie

Česko, 1997, 50 min

 • Neumetel_kovovy

  Nejlepší je, když to hodnotí radobykritici 20 let nazpět, zcela v jiné době, v jiné náladě, to proste nejde, dnes musí byt podle vas všechno trapný, ani nechci vedet jaký je věkový průměr "hodnotitelu"...je potřeba se vyjádřit i k době, vo kterých víte hovno, jinak byste tento pořad brali s nadhledem a nostalgií a radši ho vůbec nehodnotili...😛😘(11.2.2018)

 • wosho
  ***

  Humor Luďka Soboty nikdy nebyl pro intouše, či vyznavače bizarních kreací. Je to humor pro normální lidi, co po práci v továrně za směšný plat očekávájí, že je něco rozveselý. A pro ně je Luděk jako stvořený a kritizovat ho jen za to, je trošku nefér. A mě senzibilšou rozesmálá docela hodněkrát-a za to se nestydím!(27.6.2007)

 • bankula
  odpad!

  Tak toto je už opravdu naprosté dno jakékoliv, ne jen televizní zábavy. Mezi všemi polodebilními a mozek vyplachujícímu estrádami TV NOVA let 90. byl tohle jednoznačně totální uderground. Je vidět, že pro peníze jsou někteří lidi schopni udělat v podstatě cokoliv. Dokonce dát v šanc i svou dobrou nebo alespoň pochybnou pověst.(12.1.2014)

 • sun.eagle
  odpad!

  Nechci používat velké slova, ale tohle je asi to nejhorší a nejtrapnější co jsem ve svém životě na televizní obrazovce viděl. Trapné, extrémě trapné to bylo už tehda, a ted dávají pozdě v noci na Nově opakování "skvostů" svého archivu. Mužu tak nostalogicky zavzpomínat na Ruskou ruletu, Doremi a taky na tuhle hrůznost. Jistě zub času je nemilosrdný, ale když jsem viděl co předváděl Sobota a Skamene v tehle šaškárně tak jen kroutím hlavou. Sobota už tehda když to vysílali prvně klesnul v mých očích na uroven opičího zvratku, a ted jsem si při repríze ověřil že právem. Je spíš smutné že tak polulární herec se poníží na takovou uroven.(8.9.2009)

 • Gemini
  ****

  Já budu souhlasit s Oskarem. Sobotu sice nesnáším, takže u mě začíná s "odpadem!", nicméně komediální talent Romana Skamene zvedá úroveň o něco výš, pan Přeučil ještě dále a výkony Jiřího Wimmera o další stupeň. To jsme na třech hvězdách, za co je ta čtvrtá? Za léčitelské počiny:) Scéna a akupunkturou a nadledvinkami prostě neměla chybu...(20.5.2003)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace