poster

Senzibilšou (TV pořad)

Komedie

Česko, 1997, 50 min

 • wosho
  ***

  Humor Luďka Soboty nikdy nebyl pro intouše, či vyznavače bizarních kreací. Je to humor pro normální lidi, co po práci v továrně za směšný plat očekávájí, že je něco rozveselý. A pro ně je Luděk jako stvořený a kritizovat ho jen za to, je trošku nefér. A mě senzibilšou rozesmálá docela hodněkrát-a za to se nestydím!(27.6.2007)

 • Eisenmann
  odpad!

  Můžeme jen děkovat televizi Nova za toto supervydařené opakování, které nám poskytla v posledních týdnech, sice se od roku 1997 změnilo spoustu věcí, ale nikde nehraničí stupidita tohoto pořadu je naprostou stálicí. Snad není možné ohodnotit jinak než odpadem, či maximálně jednou hvězdou ze soucitu k mizernému komikovi. Kde se vzalo oněch přehnaně lichotivých 16%??? Nemám zdání.(26.9.2013)

 • brzozin
  odpad!

  Tak toto je už opravdu naprosté dno jakékoliv, ne jen televizní zábavy. Mezi všemi polodebilními a mozek vyplachujícímu estrádami TV NOVA let 90. byl tohle jednoznačně totální uderground. Je vidět, že pro peníze jsou někteří lidi schopni udělat v podstatě cokoliv. Dokonce dát v šanc i svou dobrou nebo alespoň pochybnou pověst.(12.1.2014)

 • Karlos80
  *

  Hovadina na entou! Z mého pohledu dnes po téměř deseti letech:Tento Nováckej výplod pokleslé a vnucované televizní zábavy jsem nikdy neuznával a nemusel. I když to tenkrát a tady bylo něco nového. Akorát tak to byla předzvěst všech těch jejich pozdějších trapných estrád a zlatých mříži. Kdo se mi tam tak trochu páčil a kdo byl tak trochu normální tak to byl Jiří Wimmer a Jaroslav Čejka. Podobně trapně jako Sobota v mém konečném hodnocení dopadl i výkon pozdějšího vařečáka Mojmíra Maděriče. Luďka Sobotu vážně nemusím, když byl mladý tak to ještě šlo, to skutečně hrál a podával celkem i solidní výkon, ale dnes v pokročilém věku by se měl už nad sebou a nad svými přihlouplými extempore trochu zamyslet. Ještě že jim dnes ty jejich estrády zrušily a začali se konečně věnovat něčemu úplně jinému. I když taky na h.v.o! Tenkrát jsem si myslel že toho b.ba vážně jen hrál a byla to jeho image, bohužel dnes už mu to zůstalo asi natrvalo. Fajn byl ještě když spolupracoval v triu společně se Šimkem a Nárožnym. A ta jedna hvězdička? Ta je za ty dva výše jmenované, opravdu jen za pár světlých okamžiků, a za pár vydařených vtipů a tvůrčích nápadů.(13.11.2006)

 • MM_Ramone
  odpad!

  Koncom minulého milénia dostal český herec a zabávač Luděk Sobota na obrazovkách TV Nova priestor pre svoju vlastnú show. Pozval si tam svojich pochyderných kamarátov a snažil s nimi baviť prostý ľud. Myslím, že tento projekt dokázali naplno oceniť iba jeho skalní priaznivci. Mne ten jeho popletený koktavý humor sedel jedine vo filme "Jáchyme, hoď ho do stroje". Kabaretná "Senzibilšou" ma vôbec neoslovila. Celé to stálo za hovno, ale najviac mi tam vadil arogantný, večne ožratý trpaslík Roman Skamene. Odpad!(31.1.2016)