Reklama

Reklama

Videa (2)

Z natáčení  - Brooke Lynn Hytes, Ginger Minj, Jan, Jaymes Mansfield, Anna Maria Horsford, Peppermint, Krysta Rodriguez, Andrew Ridings

Recenze (2)

Sinner. 

všechny recenze uživatele

Nalijme si čistého vína - je to naprostá blbina. Ale taková, až jsem se bavil. Ovšem nutností je být fanouškem RPDR, jinak se obávám, že to nedokoukáte. V opačném případě si užijete přehlídku bývalých účastníků drag race včetně porotců, a k tomu nádherně natvrdlého Russe, který se neustále dostává do situací, v nichž musí strhnout košili a ukázat svou chlupatou hruď. ()

jiri.twist 

všechny recenze uživatele

Část mužů, co mají rádi muže, nemá vůbec ráda muže, co se převlékají za ženy a nebo se dokonce ženami chtějí operativně stát. Tyto bytosti ale rovněž patří do množiny lidiček minoritní orientace, tak bychom to tak měli brát. A hodnocení tohoto filmu klidně může být od odpad!, kdy to někomu připadá nepřirozené nebo je "zhusen", až po pět hvězd, kdy je okouzlen snahou o originalitu a vtipnými scénkami. Ve filmu uvidíme mnohé bývalé i současné soutěžící i porotce z řad RPDR a jejiich odnoží US, UK a Canada. To co ale dokáže ve svých 61 letech RuPaul bere dech ... Zaujala mě skutečná žena Krysta Rodriguez v roli Olivie a Andy Ridings, který se tam několikrát svléká a odhaluje svou mužnou chlupatou hruď a nahrazuje tak mini Pit Crew v rámci RPDR. ()

Reklama

Reklama

Reklama