Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Reacher se snaží zachránit rukojmí ze skladu a uzavřít celý případ. (Prime Video)

Recenze (12)

Kaka 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Škoda nabubřelého, přehnaně akčního a celkově tedy přepáleného finále. Kde se dějí výbuchy a technické parádičky a zároveň chybí production budget, tam to obvykle zavání průserem. A nejinak tomu bylo v posledním Reacherovi. Být to celovečerák, tak to nebude ani průměr. Protože všechny ty zlé trademarky nepovedených osmdesátek to tady má a bohužel se poslední díl netváří ani příliš parodicky. Z Reachera se stal minimálně v této epizodě heroický klaďas a to mu nesluší. Mnohem lépe hraje vychytralého svéráze s jedovatým humorem a velkými pěstmi pohybujícím se na hraně. ()

warrenur 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

"Ah, excuse me...", said Lee Child, "Sorry", Reacher answered. :) Ano, prestrelka v sklade prirpominala mnohe "zuctovania". (najviac asi podareneho Equalizera) a ano, logika obcas udesne zlyhavala, avsak stale to bolo zabavne a celkom to pribehovo drzalo po kope. Citlivy kolohnat a drobna mila bloncka....typicke ustredne dvojice v knihach oblubeneho spisovatela. Tiez mam vo vlastnej knihovni zo styri jeho kusky. Odporucam, dobre sa to cita. 75% ()

Reklama

castor 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

„Pod tím tvídovým sakem nebylo vidět, jak jsi namakanej!“ Toulavý druh Reacher s neotřelými vyšetřovatelskými postřehy je před cílovou páskou, béčková stylizace jede na maximum, což podtrhne nabubřelé a přepálené finále ve skladu, které má všechny „zlé“ prvky nepovedených osmdesátek. A když už, tak chybí nadhled, humor či jízlivé pomrknutí na diváka. A pokud Finlay a spol. bílí policejní stanici, asi by si s vidinou toho, co je čeká, vzali neprůstřelné vesty. Celkově nicméně spokojenost, bylo to několik fajn večerů. ()

tron 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Pravdupovediac? Čakal som lepšiu koncovku. Očakával som bombové adrenalínové finále, v ktorom to schytá každý, kto si to zaslúži. A že tu tých kandidátov je požehnane. A nebojte sa, naozaj každý dostane to, o čo si koledoval. Ale nejako slabo, čajovo a ak aj krvavo, tak zároveň i bleskovo, takže sa nedostaví očakávaný pocit satisfakcie. Nie je to zlé, ale 4* si to nezaslúži. Chutné cameo Lee Childea to nespasí, ale cením si ho.  M.J. Bassett kedysi natočil moje obľúbené horory Mŕtva hliadka a Pustatina, ale týmto ma (zase raz) sklamal. ()

kenkaku 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Nesnáším dvě věci. 1) když během přestřelky někdo s pistolí ignoruje na zemi ležící zbraň větší palebné síly. 2) když někdo stojí za papírovou krabicí (plné papíru) a všichni se chovají jako by to byla betonová zeď. To že si ve skladu Reacher vzal místo útočné pušky pistoli, je taky vrchol idiocie. Děj naštěstí vše vyvážil a naturalita umírání také. ()

Galerie (3)

Zajímavosti (2)

  • Na konci epizody hraje píseň „Police Dog Blues“ od Blinda Blake. (Duoscop)

Reklama

Reklama