V lese je nalezen odstavený karavan, který sloužil jako drogová varna. Uvnitř je velké množství lidské krve – tělo ovšem chybí. Ve Veselé se v posledních dnech pohybovali dva muži, kteří mladým v baru drogy rozdávali. Je za vraždou bez těla konkurenční boj, nebo se chtěl dealerů zbavit někdo další? (TV Nova)

TV spot

otík

Když nad případem nebudu přemýšlet a jen si ho budu užívat jako divák, docela se pobavím. Jak lehce se dá zbavit dvou mrtvol, jak lehce se dá odolat drogám, jak lehce se dá vypořádat s distribucí drog na malém městě. Prostě paráda, jako by si i scénárista před psaním něco šňupl. Ale nevadí, byla to pohodová jízda a já si ji užil. Hlavně nepřemýšlet. ()

salahadin

Už vím, co mi na seriálu vadí! Kapitán Skálová je sice rebelka, nějaké postupy jí jsou u zadnice, ale je morálně pevná jako skála :-) A samozřejmě má nadgeniální intuici a možným podezřelým prostě "VĚŘÍ", což je u policisty důležitá vlastnost :-) (ftip!). Kapitán Vlčková zase mluví jako školní příručka a oběma holkám, byť jsou sympatické a snaží se seč můžou, to nejde. Jsou nevěrohodné i na seriál obdobných kvalit. Kluci policajtský jsou tady jen stafáž a já si vlastně ani neuvědomuju, že bych tu hrál Děrgel (byť je napsanej v titulcích). Ještě že se tu mihl Tomáš Dastlík, tenhle frajer si obě scény vychutnal a naše kriminalistické duo setřel naprosto parádně. Tenhle seriál je sympatický svým pojetím, ale bohužel výrazné kvality nemá....škoda. ()

rakovnik

Vyšetřování v lese jen víc podtrhuje venkovský charakter této kriminálky. Klídek, pohoda, přátelský pokec. Hodně nesmyslů a snad i naštěstí žádná akce. Holky by měly jezdit na benzinu hned jak se něco stane, protože se tam dozví pokaždé něco zajímavého. ()