Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Na policii se přichází udat mladík, který tvrdí, že zabil svou matku a tělo hodil do lomu. Je nesvéprávný a jeho výpověď se zdá nevěrohodná, jeho matka je však skutečně nezvěstná. Policisté se rozhodnou dotyčný lom prohledat. Čeká tam na ně ale velké překvapení... (TV Nova)

Recenze (13)

carl.oesch 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Zatím nejlepší díl s téhle mnohem lepší řady. Mimořádně mi tady sedí Hofmann, rozhodně se ukazuje, že Suchánek je schopen hrát i něci jiného než Partičku a dobrý je výběr herců ve vedlejších epizodách. Jenom doufám, že se na konci nestane, že Batěk vítězoslavně obviní Moniku Hilmerovou ze zmanipulování vyšetřování a on nebo Zmrzlá nenastoupí na její místo. I když vběžném životě to takhle bývá. Ale tohle je zábava, pohádka, tak by to tak za každou cenu být nemuselo. ()

Reklama

honajz 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Docela zajímavý díl, kde hlavní slovo sice má nakonec autistický mládenec, ale překvapivě to funguje, má to nějakou atmosféru, ačkoliv ne všichni herci a motivy mi stále sedí. ()

tata22 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Čekal jsem chvíli s hodnocením jak se vyvine celá druhá sezona a musím říci, že je to rozhodně posun k lepšímu (akorát Monika je míň sexy). Ale celkově určitě k seriálu přispívá "méně Suchánka a více Hofmanna" jak tu trefně uvedl uživatel "rakovník". S tím se dá jen a jen souhlasit.  Chválím i dodání Pavla Řezníčka, který děj oživil. Díky státní zástupkyni to působí i trochu realističtěji. Když to shrnu - dá se na to dívat. Na první serii se nedalo... ()

Galerie (50)

Reklama

Reklama