Reklama

Reklama

Saint Seiya: Rytíři zvěrokruhu – Počátek

  • USA Knights of the Zodiac (více)
Trailer 2
Akční / Dobrodružný / Drama / Fantasy / Sci-Fi
Japonsko / USA, 2023, 113 min

Obsahy(1)

Film Saint Seiya: Rytíři zvěrokruhu – Počátek, natočený podle mezinárodně úspěšného anime, přivádí ságu Saint Seiya poprvé na velké plátno v podobě hraného filmu. Seiya (Mackenyu), svéhlavý pouliční teenager, tráví čas boji o peníze, zatímco pátrá po své unesené sestře. Když Seiya při jednom ze soubojů nevědomky využije svých mystických sil, o nichž zatím neměl ani tušení, ocitne se ve světě válčících svatých, ve světě prastarého magického výcviku a reinkarnované bohyně, která potřebuje jeho ochranu. Pokud má přežít a zaujmout právoplatné místo mezi Rytíři zvěrokruhu, bude muset přijmout svůj osud a obětovat úplně vše. (Falcon)

(více)

Videa (1)

Trailer 2

Recenze (21)

oveckaoa 

všechny recenze uživatele

Jedno z nejhorších fantasy co kdy vyšlo a tohle dámy a pánové šlo dokonce i do kin. Nějaká ženská je reinkarnace bohyně nějaký chlápek bojuje v oktagonu (zhruba 10 minut)  a hledá svou sestru jednou použije nějakou nadpřirozenou sílu a začnou ho nahánět chlápci co chtějí tu reinkarnovanou zabít dříve než se promění v tu bohyni pomáhá mu naopak chlápek se svým sluhou co chtějí, aby ji chránil s tím, že ho naučí to používat  a pak mu pomůžou najít i tu sestru. Do toho ta druhá skupina jich hledá , ale nemůžou ji najít jelikož ona , když má vidiny tak se dá nějaký mód , že tu její sílu nelze vystopovat tak si domluví na pomoc jednoho chlápka co ho  v tom  ten hledaný v oktagonu zmlátil a předělají ho na androida (beztak v závěrečném souboji vydrží jednu ránu pouze tak, že to bylo k ničemu ). Hraje si to na áčkový film , ale působí to levně a zastarale ani triky nejsou žádná hitparáda na film co šel do kin. Většinu filmu se nic neděje akce je tam tak půl hodiny což je na skoro 2 hodinovou stopáž málo. Závěr už je digibordel vše tam létá vybuchuje a pak z ničeho ni přestane. 40 procent ()

Pavlo 

všechny recenze uživatele

Trailer navnadil, film obaril. Ak by boli aspoň efekty na jednej úrovni a ich kvalita by sa nelíšila scéna od scény, bolo by to aspoň pekné pozretie jednohubky. Takto to bolo dosť rušivé predstavenie. Čo sa týka deja a postáv, myslím, že ak by to bol hodinový úvodný film k seriálu, urobili by tvorcovia lepšie. Zmarený potenciál. :-/ ()

Reklama

iXtr3m3 

všechny recenze uživatele

Aj tie dve hviezdy sú len zo súcitu. Toto že išlo do kín? WTF? Veď to tak na produkciu Disney Channel, alebo Hallmark kedysi. Do tohto sa upísal Sean Bean či Mark Dacascos? Alebo Nick Stahl či Famke Janssen? Veď toto bolo tak tupé, tak slabé, tak odfláknuté, ako keby sa k filmu dostal niekto, kto si práve kúpil kolekciu Adobe After Effects a Premiere, nejakou blbou stávkou dotiahol do filmu pár známejších mien a scenár napísal počas troch po sebe nasledujúcich návštev WC. Nemôžem uprieť snahu, či tých pár známejších mien, ale v podstate je to plýtvanie peniazmi, plýtvanie časom a talentom zúčastnených (okrem hlavného hrdinu, ktorý je bez talentu) a dve hviezdy fakt že len a len zo súcitu. Neodporúčam s tým márniť čas. ()

Nevka 

všechny recenze uživatele

Když už se někdo pokusí natočit film s fantasy prvky, mám tendence mu lehce nadržovat. A to stejné jsem měl v plánu i zde. Jenže... I když se začátek jeví jako celkem zábavná mlátička, nápaditost se velmi rychle vytratí, lokace se ve smyčce opakují a vy jen znuděně sledujete, jak se po plátně prohání několik naprosto nezajímavých postav, které se mezi sebou občas pohádají nebo poperou. Vývoj charakterů tam sice nějaký je, jenže je zabalený do takového balastu šedi a průměrnosti, že vás to vlastně vůbec nezajímá. Když už tedy po hodině a půl podřimování konečně dojde na finále, které si hraje na x-menovský „Poslední vzdor", můžete si v klidu dát zase šlofíka a o nic zásadního nepřijdete. Na Disney Channel asi dobrý. ()

jokino 

všechny recenze uživatele

Pre mňa taká čistá "jednohubka".. Vôbec som netušil, o čo ide, história animé mi je neznáma a všetko tam bolo vysvetlené len akosi okrajovo, ale ani mi to vlastne nevadilo. CGI boli celkom obstojné (videl som už podstatne horšie a na porovnanie vo vizuálne podstatne drahších filmoch), takže za mňa OK a aj príbehovo sa to dalo. Akurát dejovo to mohlo mať väčší drive, mohlo to tak rýchlejšie "odsýpať", bolo to trochu zbytočne "rozvlečené".. Ale inak, ok. ()

Galerie (38)

Reklama

Reklama