poster

Assassinio sul Tevere

 • anglický

  Assassination on the Tiber

  (neoficiální název)
 • anglický

  Murder on the Tiber

  (neoficiální název)

Komedie / Krimi

Itálie, 1979, 96 min

Komentáře uživatelů k filmu (2)

 • hladass
  ****

  Mé první setkání s Nicem Giraldim a hned pátý díl... Co se týče příběhu, patří mezi standardní, ničím nepřekvapující poliziotteschi, kdy lehce nepřizpůsobivý policista samorost vyšetřuje vraždu jednoho ze hlavních členů menší mafiánské organizace Tiberina... Co z tohoto filmu dělá opravdu nadprůměrný kus, je Tomas Milano v roli lehce maniakálního policisty Nica Giraldiho... Užvaněný, neurotický vtipálek, který jako by byl předobrazem Alexe Foleyho, známého ze série Policajt z Beverly Hills... Pokud máte takové postavy rádi, tak je to podle mě to nejlepší doporučení, proč se na film podívat...(14.9.2014)

 • Martin741
  ****

  Reziser Bruno Corbucci a Tomas Milian sa po slabom a ubohom Squadra Antigangsters 1979 konecne rozhodli vratit do starych vod, hlavne ze sa prestalo kecat a nastupila akcia, fajne exterier y a necybaju rvacky. Suhlasim, Milian sa dost vymykal beznemu normalnemu proiemeru, v roli lahko maniakalneho, lstiveho komisara bol maximalne presvedcivy- vyborny herec, proste liska mazana vsetkymi mastami a lstiva, prefikana a niekedy aj falosna liska. Pazzafini /Trojuhelnik mafie, dvojnici, Salamandr/ je tu opat, a to je len dobre, film hned ziskal trochu na kvalite. Bruno Corbucci je tu uz skuseny reziser, to vidno za kazdej sceny. Exteriery na urovni, film am slusne tempo a perfektne dialogy ... vrele odporucam : 80 %(5.3.2019)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace