silentname

Musím uznať, že tento film bude na konci vianočnej výzvy pamätný. "A Fiancé For Christmas" trošku vybočuje z konceptov, ktorých je tak neskutočne moc a rozhodol sa rozdať trošku iné karty. A musím povedať, že počas prvej polhodiny som sa nemohol prestať smiať nad tým čo sa dialo. Pretože tie scénky boli tak neskutočne stupídne až boli geniálne. Toto by som asi ani sám nevymyslel. Ale ak chcete vedieť ako vznikajú recepty na perfektné klamstvá, tak tento film to robí dokonale. V podstate keď si všetci okolo vás budú myslieť, že niečo je pravda, je už celkom trápne povedať pravdu a najmä sa do toho začnete poriadne zamotávať. A to sa presne stane aj tu. Takže komédia, ktorá fungovala. Potom by som ale povedal, že chémia medzi Amandou Payton a Adamom Gregorym je zrejmá. A fungujú veľmi prirodzene. Až na ich úvodné stretnutie, ktoré je tiež neskutočne stupídne až som sa nedokázal nerehotať. Takže ak bol účel filmu komédia, tak misia splnená. Toto si zapamätám. A fakt som sa smial. Vo výsledku pre mňa jeden z lepších tohtoročných vianočných filmov. Hodnotenie: B ()