The Door with Seven Locks

Norman Lee

Gilbert Gunn, Norman Lee

Ernest Palmer

• Campbell

Film který je také znám pod Chamber of horrors. Tenhle film mě teda moc nezaujal největší plus řadím k Lesliemu Banksovy který opět hraje přesvědčivě. Jinak se nejedná o nic extra, hodně užvaněný a předlouhý horor který je spíše mysteriózní. Líbila se mi hodně kamera která měla kolikrát zajímavé úhly, ale pro mě tenhle film nebyl.(26.11.2013)

V první půli neskutečně dlouhá a užvaněná Wallaceovka, která se do druhé části zvrhne v poměrně zábavnou akční podívanou s pěknou řádkou mrtvých v honbě za sedmi klíči ke dveřím, za nimiž je poklad. Tajné chodby, muzeum tortury, kráska v nesnázích a skvělej padouch Leslie Banks. Kdyby byly obě poloviny filmu více vyvážené, dalo by se uvažovat i o vyšším hodnocení.(28.1.2014)

Britská adaptace jednoho z románů E. Wallace má všechno, co od tohoto druhu filmu očekávám - starý tajemný barák (zde ještě vylepšený o hrobku a muzeum tortury), hodně mlhy, bandu bizardních záporáků a němého sluhu, dívku v nesnázích a hlavně super atmosféru a taky humor. Musím říct, že docela příjemné překvapení.(7.12.2013)

• kaylin

Britský film „The Door with Seven Locks“ v sobě má určitý potenciál, který ale dle mého nebyl využit. Jasně, musí se vzít v potaz doba vzniku filmu, ale já jsem z toho prostě neměl pocit, že tvůrci chtěli natočit horor, spíš jim šlo o to, aby natočili film, který bude určený masám. A pokud to byl jejich cíl, tak se jim to trochu povedlo, jen ten film nijak zásadně nevybočuje.(21.6.2019)