Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Tvrdohlavý, ale zásadový a čestný polda Dakota Smith se nespokojí s několika neurčitými odpověďmi, když je partner zavražděn. Je odhodlán najít toho, kdo jeho parťáka zabil a předat ho spravedlnosti bez ohledu na překážky. Pouští se do pátrání na vlastní pěst a postupně odhaluje bující špinavé kšefty, které vedou od těch nejspodnějších příček policejního sboru až k nejvyšším místům radnice. Přestože se ocitá ve stále větším nebezpečí, není Dakota z těch, kteří by se nechali zastrašit nebo zastavit. Je jasné, že se nezastaví dřív než zákon zvítězí. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (2)

klerik 

všechny recenze uživatele

Film dýchajúci atmosférou svojej doby. Veľký černoch fajčí dlhé cigary, nosí chromovaný Desert Eagle a mláti lotrov, aby zistil, že medzi policajtami je niečo hnilé... Až nezdravo pozliepaný scenár s krehkou dejovou líniou, pár fajn fórikmi a zaujímavou ústrednou melódiou... Toto som chcel napísať, keď som si mylsel, že je to z 80-tych rokv. Keďže je to 2000-ka asi by som mal dať dole jednu hviezdu, hm... ()

Wacoslav1 

všechny recenze uživatele

Nudný béčko z hromadou už tehdy vysychajících levných filmových hvězd. Vlastně jsem na to narazil úplnou náhodou, ale kdybych se tomu vyhnul, tak by se nic nestalo...20% ()

Reklama

Galerie (5)

Reklama

Reklama