Reklama

Reklama

VOD (1)

Epizody(7)

Dva hluboce věřící manželské páry si užívají poklidného života na texaském maloměstě, dokud někdo nevezme do ruky sekeru. (HBO Max)

Videa (2)

Trailer 2

Recenze (17)

M.i.k.e 

všechny recenze uživatele

sem natolik bystrý, že mi až někdy ve třetí epizodě došlo, že se dívám na zpracování stejného případu, na které jsem koukal loni na Disney+, čímž sem se připravil o překvapení z vývoje a finále, nicméně i tak mě tahle verze příběhu Candy Montgomery bavila podstatně víc. Verze s Jessicou Biel sice nebyla špatná, ovšem zatímco tam mě opravdu bavil pouze první a poslední díl, tady mě to bavilo napříč všemi epizodami. Nejen, že je na Love & Death vidět větší péče (čti více peněz) a je lépe zahraná, ale tvůrci si dali o něco víc záležet na práci s charaktery, a i když je ze začátku tempo pomalejší, nakonec to vedlo k tomu, že jsem měl pro Candy vlastně pochopení a vnímal sem jí trošku jinak - pozitivněji než v Candy : Smrt v Texasu. Elizabeth Olsen je v hlavní roli skvělá a často jí stačí opravdu minimalistická gesta k tomu aby divák věděl co právě prožívá...70% ()

PandyRosalez 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

První polovina seriálu slabší, rozjezd pomalejší, ale nakonec to začne nabírat to správné tempo. A to nejlepší, co v seriálu uvidíte je právě herecký výkon Elizabeth Olsen, která si to tu skutečně krade pro sebe a oproti ní, je zbytek obsazení nemastný neslaný... jako nezlobte se na mě, ale kdo by věřil, že by si někdo s vizáží Lizzie začal s někým, kdo vypadal tak podivně plastikově jako Plemons v této roli? Ten chlap mi to ze začátku dost kazil, především, když jejich milenecký vztah je počátek všeho, co se stane později... Každopádně jako true crime příběh rozhodně zajímavé. ()

Reklama

DonBraso 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Asi zůstanu co jsem psal už u čtvrtého dílu.Ano,od tohohle dílu se konečně dostáváme k jádru pudla o čem ten seriál bude.Bohužel je škoda, že když tři díly se někdo muchluje tak proč nemá i takovou váhu ta rána, která se stala.Spadneme vzápětí chvilko do deprese,ale už přichází soud, který poslední dva díly jedou,ale ten poslední tak nějak aspoň u mě slušně vyčpěl.Najednou mě seriál přestal zajímat, protože jsem asi tušil jak dopadne nebo nevím.Paradoxně ty začátky byly lepší než pro mě samotné slyšení.V seriálu vynikne skvělý casting a ten prostě drží laťku vysoko až do konce, přesto jak už jsem psal právě ta zbrklost k dějovýmu posunu vadila ze všeho nejvíc.Na plný počet ani náhodou,ale někde mezi třema čtyřma sekerama to je.75% ()

Zajda. 

všechny recenze uživatele

Zklamání. Velmi zajímavá látka je bohužel utopena v přehnané stopáži, kdy úvodní tři díly pro mě byly vyloženě ubíjející. Postupně se to trošku vytáhne a gradace funguje parádně. Ale jsou to herecké výkony, co to celé tahají nahoru. Naprosto všichni podávají excelentní výkon, ale celému tomu samozřejmě kralují Olsen a Plemons. Jinak je to řemeslně super a dobovou atmosféru to má vlastně taky solidní. Ve výsledku je to pořád fajn minisérie, ale prostě se nemohu ubránit pocitu, že to mohlo být mnohem lepší. 6/10 ()

*CARNIFEX* 

všechny recenze uživatele

Disney+ a HBO Max si zobrali na paškál totožný námet o plánovanej nevere a následnom dopade. Obe spracovania vrátane hereckého obsadenia spĺňajú najprísnejšie kritéria a tak to bude pri hodnotení a následnom porovnávaní divákom, vyslovene postavené na sympatiách. Páčilo sa mi: "Candy Smrť v Texase", pozdáva sa mi aj táto "Láska a smrť", určiť pomysleného "víťaza" snáď ani nemá zmysel. Jediné čo ma ale zaráža je fakt, či jedna alebo druhá spoločnosť nevedela o tom, že sa púšťa do totožného projektu. Fakt nechápem, načo bolo toto dobré, ako deti na pieskovisku .. ()

Galerie (67)

Zajímavosti (1)

  • Ve 13. minutě v kině promítají muzikálový film Grease (1978), přesněji scénu, ve které zazní píseň „Beauty School Dropout“, kterou nazpíval Frankie Avalon. (jirikzaboj)

Reklama

Reklama