Reklama

Reklama

VOD (1)

Epizody(7)

Dva hluboce věřící manželské páry si užívají poklidného života na texaském maloměstě, dokud někdo nevezme do ruky sekeru. (HBO Max)

Videa (2)

Trailer 2

Recenze (40)

Mamutol 

všechny recenze uživatele

Podle skutečné události, takže jsem opět vynechal wikipedii a zdejší recenze, abych si to užil. Je to příběh vskutku ze života, osmdesátky z toho čiší každým záběrem a kdyby bylo těch dílů trochu méně, tak bych asi dal plnou palbu. Mimochodem ta čtvrtá hvězdička je pro krásnou a ve své roli skvělou Elizabeth Olsen. Jak ale mohla dobrovolně vlézt do postele před kameru s Jessem Plemonsem, je mi opravdu záhadou. Inu v ženách se nevyznáš a nebo jsou v tom velký prachy ...  :-)) ()

Stillborn83 

všechny recenze uživatele

Vynikajúca jednohubka od HBO! Ďalšia skvelá miniséria z dielne Davida E. Kelleyho (The Undoing, Big Little Lies či Ally McBeal), od začiatku poznať jeho rukopis, ktorý mám veľmi rád. A keď k tomu prirátame fakt, že o réžiu sa postarala Lesli Linka Glatter (Homeland, The Morning Show či The Newsroom), nemohlo to dopadnúť zle. Úvod je síce mierne rozťahaný, ale pre dokreslenie atmosféry a sledu udalostí veľmi podstatný (tu mi to veľmi pripomínalo práve Big Little Lies). Famózne výkony podali Elizabeth Olsen (najmladšia zo známych sestier) a Jesse Plemons. Výborne im sekundovali aj Patrick Fugit, Lily Rabe a moja obľúbená Elizabeth Marvel. Netreba zabúdať ani na výbornú hudbu. Bonusom je, že je to na základe skutočných udalostí. Až po dopozeraní som sa dozvedel, že minisériu o tomto prípade urobil už predtým aj Disney+ s Jessicou Biel v hlavnej úlohe (chystá sa aj ďalšie spracovanie s Elizabeth Moss), ale vidieť ju nechcem. Love & Death predčilo všetky moje očakávania. P.S.: Bez problémov som to dal so záujmom v priebehu jedného dňa. ()

Reklama

Arsenal83 

všechny recenze uživatele

Z pomalého a zdĺhavého úvodu sme sa dostali konečne k zločinu a k právnickej dráme s otázkou, ako to asi tak bolo a ako to asi tak môže skončiť. A skončilo zaujímavo, rovnako tak, ako končili skoro všetky časti - tak, aby divák chcel pozerať ďalej, a to je u seriálu veľmi dôležité. Olsenka opäť ukázala, že je trocha inde, ako jej vygumované sestry a tu to herectvo dávala až takým studenkovským štýlom. Len z menej plastu na povrchu fasády. Výber Plemmonsa, do ktorého sa bláznivo zamiluje ženská, je však už výrazne na pováženie, lebo ten je teda ľúbezný ako nepigmentovaný slon, takže dvakrát dôveryhodne to nevyzerá. Na záver sa oplatí počkať, nie je jednoznačné, ako to skončí, a osudy postáv v záverečných titulkách sú rovnako tak zaujímavé. ()

Zajda. 

všechny recenze uživatele

Zklamání. Velmi zajímavá látka je bohužel utopena v přehnané stopáži, kdy úvodní tři díly pro mě byly vyloženě ubíjející. Postupně se to trošku vytáhne a gradace funguje parádně. Ale jsou to herecké výkony, co to celé tahají nahoru. Naprosto všichni podávají excelentní výkon, ale celému tomu samozřejmě kralují Olsen a Plemons. Jinak je to řemeslně super a dobovou atmosféru to má vlastně taky solidní. Ve výsledku je to pořád fajn minisérie, ale prostě se nemohu ubránit pocitu, že to mohlo být mnohem lepší. 6/10 ()

Hadža 

všechny recenze uživatele

První dva -tři díly to vypadá celkem na nudu, ale pak se to rozjelo, že jsem to spolknul na jeden nádech. Výhodou bylo nejspíš i to, že jsem o případu nic nevěděl, tak mě to až do závěru udržovalo v napětí. Výkon Elizabeth Olson byl perfektní, Jesse Plemons jako lamač ženských srdci a svůdník  mi tam poněkud nesedl. ()

Galerie (67)

Zajímavosti (1)

  • Ve 13. minutě v kině promítají muzikálový film Grease (1978), přesněji scénu, ve které zazní píseň „Beauty School Dropout“, kterou nazpíval Frankie Avalon. (jirikzaboj)

Reklama

Reklama