Kool je neúspešný umelec a súčasne nositeľ čiernej pásky v bojovom umení. Jeho priateľku LaShawnu obviní polícia z vraždy policajta, hoci ona bola len jej náhodným svedkom. Skutoční páchatelia si nie sú istí, či policajt ešte pred smrťou neprehovoril, a tak sa chcú svedkyne zločinu rýchlo zbaviť. Vo väzení ju ubije k smrti podplatený dozorca. Kool sa spolu s priateľmi rozhodne pomstiť za každú cenu... (oficiální text distributora)

SeBig odpad!

Chtěl sem dát jednu, za tu honičku s korvetou na začátku, ale vzápětí to bylo zasypaný nudnýma sračkama a nějakou střílečkou na konci se už nic nezachrání. ()

Dale

Filmy s gangsta tématikou sprevádzané všadeprítomným hip-hopom patria medzi moje obľúbené, no tento paškvil som mal radšej zďaleka obísť. Master P sa mal radšej držať rapovania, scenár a réžia sú totálne mimo a ešte do hlavnej úlohy obsadil svojho brata Silkka the Shockera, ktorý je tiež tragický. Ani hviezdy B-čkovej scény Busey, Speakman, Howell to nevytiahnu. ()

John80

Mladá žena sa pokúša zachrániť chlapíka, ktorý bude dobodany a vzápätí umrie , zároveň ju no vinia z vraždy a jej priateľ sa pokúša dokázať jej nevinu , dostane sa tak do vezenia kde vyhasne ubitim jej život 3* ()