V akčním thrilleru Smrtící úder vtrhne gang kriminálníků v čele s fanatickým a brutálním Montessim (Kim Coates – Entourage, Kriminálka Miami, Pearl Harbor) a panem Turnerem (Gary Busey – Smrtonosná zbraň, Strach a hnus v  Las Vegas, Bod zlomu) do čističky odpadních vod. Se zaměstnanci, které drží jako rukojmí, vyhrožují, že otráví všechny vodní zásoby v celém městě. Tento čin má však být jen zástěrkou pro přepadení, ve kterém jde o mnoho milionů dolarů.
Celý případ je v rukách jednoho muže a jedné ženy. Detektiva Davida Chase (Jeff Fahey – Ztraceni, Trávníkář,  Marshal) a jeho nové parťačky Melissy Wilkinsové (Carrie-Ann Mossová – Matrix, Čokoláda, Modelky s.r.o.), zaměstnankyně čističky. (oficiální text distributora)

Wacoslav1

Jeff Fahey sice neni zadnej velkej akcni hrdina ale jinak je to celkem sympatak no a Kim Coates a Gary Busey jsou spravni psychopati na kterych je celej film postavenej jeden hlaskuje odrikava motlitby a strili neviny civilisty ten druhej hlaskuje jeste brutalneji a pro zmnenu strili vsechny spolecniky aby prachy zbyli jenom na nej a jeste to doprovazi povedenyma prupovidkama jako chci te videt umirat mne totiz zajima krasa smrti! secteno a podtrzeno velice vydareny becko z moji strany spokojenost ()

Lacike

Waco asi videl nejaku inu verziu ako ja, ale mne to pripominalo sucasne extremne podfinancovane filmy odohravajuce sa v nejakej opustenej fabrike (tentokrat v cisticke odpadovych vôd). Vo filme sa neustale keca, ale nic poriadne sa nedeje. Akcie je minimum a vrcholom je zrutenie a nasledny vybuch jednej starej dodavky. Vau. Jediny rozdiel oproti sucasnym shitom je ten, ze v tomto si hviezdne obsadenie odohra svoje party pocas celeho filmu a neobjavia sa iba na par minut, aby mali producenti koho dat na plagat. Za to davam jednu hviezdicku. ()

Juto

Bečkový film s veľmi nízkym rozpočtom.Gary Busey hrá zápornú postavu vždy dobre . Ako herec sa mu hodí hrať záporné postavy. Má psychopatické črty tváre.Filmu by sa hodilo viac peňazí . Čo by spôsobilo viac akcie,lebo filmovej akcie je tu málo. 4/10 ()

• Natáčelo se v Torontu (Ontario, Kanada). (BMW12)