Reklama

Reklama

Vraždy v Midsomeru - Série 6 (2003) (série)


Umění žít (S06E01)

(epizoda)
  • Velká Británie A Talent for Life

Obsahy(1)

Po mimořádné schůzi rybářského spolku se pohádají dvě ženy: Isabela Hewittová, stará pětasedmdesátiletá dáma, a manželka předsedy spolku Margaret Seagroveová. Isabela své protivnici uštědří políček… Právě když se zdá, že je Isabela opět až po krk v dluzích, dozvídá se, že její akcie stouply a ona nyní vlastní dvacet tisíc liber. Nezdolná stará dáma to jede oslavit svým milovaným šampaňským na staré letiště s přítelem Quentinem Rokou, který má v městečku obchod se starožitnostmi. Zatímco obyvatelé pokračují v hledání pytláka, který jim chytá v řece ryby, jeden rybář v dopoledních hodinách objeví u řeky dvě mrtvoly, ubité dřevěným kůlem. Je to Isabela Hewittová a doktor Duncan Goff, místní milovník, který vystřídal několik žen z městečka. Šéfinspektor Barnaby a seržant Troy se pouštějí do vyšetřování, při němž opět vycházejí najevo malá i velká tajemství městečka, žárlivost, nenávist a klepy všeho druhu… (TV Prima)

(více)

Recenze (3)

rasistik 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

"Aké sú tie deti roztomilé v tých veľkých odevoch a ako sa snažia vážne tváriť." - "To je fotka z pracovného táboru. Mnoho z nich sa ani nedožilo dospelosti." Klasický Midsomer. Zložitý prípad, Barnaby neúnavne sa prebíjajúci k odpovedi a seržant Troy, snažiaci sa zo všetkých síl. Navyše, všetko sa to nesie v tom ironickom duchu s nádychom čierneho humoru, ktorý je pre tento seriál typický. V ktorej inej detektívke sa na pohrebe koná párty aj s tancom? Za mňa 5* a 90%. ()

Jezinka.Jezinka 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Kdo žije naplno, ma mít funeralní piknik jako mejdan. I když tady ta na plný pecky žijící dáma byla zábavnější z většího odstupu, než být její rodinný příslušník a sponzor, nebo blízký, a tím pádem vychytralou grácií zneužívaný, chudák. ()

Galerie (10)

Reklama

Reklama