poster

The Early Bird

Komedie

Velká Británie, 1965, 98 min

Komentáře uživatelů k filmu (4)

 • LiVentura
  ****

  Moc milá komika nenudící, originální a svá. :-)))(8.11.2017)

 • Flego
  ****

  Posledné, štvrté stretnutie s Normanom Pitkinom ( Norman Wisdom ). Tentokrát ako roznášač mlieka bojuje so svojim šéfom proti silnej a zmodernizovanej konkurencii. Film ponúka mnoho situačného humoru takého príznačného pre tohto britského komika. Druhý komentár.(11.5.2016)

 • dopitak
  ***

  Asi zatím nejhorší film Normana Wisdoma, co jsem viděl. Fundament byl přitom postaven dobře, zastaralá soukromá mlékárna se ziskem sotva se rovnajícím nákladům je vytlačovanána z města moderním velkopodnikem, vyřizujícím si své účty skrz své zaměstnance. Tady bych viděl potenciál - Norman je člověk, který se nebojí prvních patnáct minut filmu nedělat nic jiného, než jen parodovat ranní stereotyp (známe to všichni, když se po ránu slepě potácíme do koupelny)- budiž, po té čtvrthodině gagů přichází základní zápletka- kluci mlíkaři si to rozdávají o zákazníky přímo na ulici (a tady se dalo těžit, jen to trochu promyslet). Potom ale bohužel scénář uhýbá, hrajeme golf a šplháme po stromech, a když už není kudy kam, vyřešíme zápletku (předvídatelnou) tak jak ji Asher vyřešil (nehodlám tolik spoilerovat).__Scénář je tedy to hlavní, co Ranní ptáče poslalo (tentokrát) do kolen. Zbytek zařídil (překvapivě) sám Wisdom, který to v tomhle filmu už občas lehce přehání (třeba scény s Mrs. Hoskins).(10.11.2008)

 • kaylin
  ****

  Norman Wisdom v barvě a rovnou začíná scénou, která je v podstatě beze slov. Je to zajímavý kontrast, kdy jako by se vracel ke grotesce, ale technologie už jde kupředu a není možné ji ignorovat. Mlékař Pitkin je výbornou postavou, která zde má naprosto nové gagy, jež vycházejí z jeho profese. Zase jednou povedená zábava.(21.6.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace