Neosuchany namet v dobre znamej zanrovej skatulke. Navyse viacere vychytavky v obraze i zvuku, ktore vrcholne okamihy obzvlastnuju o to s vacsim potesenim, o co viac poznate primarne ukotvenie pouzitych vychytavok. Finale len presne umiestnuje postavy tam kam patria a kde im to najviac sekne - na filmove platno. Smerom ku mne dalsi maly klenot z minulosti. PS: Uvidime ako sa Alex Fong postavy inspektora Miu zhosti tento rok (2010) uz po treti krat (druhy krat to bolo vo vybornom One Nite in Mongkok) v kvazi volnom pokracovani s nazvom Triple tap v reziii Dereka Yee (na Double tap sa podielal iba ako scenarista).(26.8.2010)

Tak tohle bylo jiné kafe, než Triple Tap. Leslie Cheung je prostě pan Herec, jeho postava je tak uvěřitlená, zejména ten přerod na jiný charakter po jisté události. Herecky film táhne neskutečným způsobme nahoru, Alex Fong je důstojný protivník (stejně jsem fandil Lesliemu:), ale patří prostě výkonostně tak o třídu níže, než Leslie(taky kdo se mu může rovnat?!) přesto na mě zapůsobil velmi dobrým dojmem. Souboje sportovními pistolemi jsou fakt napínavé, dobře natočené, film má silnou atmosféru, napětí. Myslím, že tohle si vychutnám při repríze ještě více. Obsah brzy dodám.(28.8.2010)

Výborná kriminálka s dobrou atmosférou.(4.9.2008)