Liam (Aaron O’Connell) chce požádat o ruku svou přítelkyni Emmu (Haylie Duff). Její oblíbené místo k trávení prázdnin, Hacienda da la Sierra, brzy přestane fungovat. Liam tedy pozve obě jejich rodiny, aby s nimi strávily Vánoce v resortu. Pozve Emmina otce, svou matku, strýce a tety z obou rodin i svého zaměstnavatele. Teď už jen v tomto chaosu najít tu správnou chvíli a doufat, že to vyjde. (JOJ Cinema)

silentname

"Blending Christmas" sa stalo jedným z pár tohtoročných TV filmov, ktoré ma celkom aj prekvapili. Nemáme film o budovaní romance. Tá už vybudovaná je. Film je viac rodinnou komédiou, kde sa Liam snaží požiadať Emmu o ruku a súčasne jej priniesť aj najkrajšie Vianoce v jej obľúbenom rezorte. A aby to pôsobilo ako za starých čias, rozhodne sa pozvať aj celú jej rodinu. A svoju. Aby to malo tú správnu atmosféru. Musím uznať, že som to nečakal, ale film ma celkom príjemne bavil. Malo to síce nejaké tie vianočné klišé, no súčasne som mal pocit, že to má dobré srdce. Okrem toho to v sebe má aj prvky nadprirodzena a hoci mi prídu trošku pritiahnuté za vlasy, mali tiež svoje čaro. Nečakal som veľa, no film ma príjemne prekvapil. A väčšinou fungoval celkom dobre. Takže neľutujem zhliadnutie. Hodnotenie: B ()