Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Jediným úspěchem Richardovy vědecké výpravy je vlastně Adamovo věnování, které udiveně naškrábal do knihy, o níž netuší, že jsou to jeho budoucí „Paměti". Ještě jedna akce čeká návštěvníky. Složitě, ale přece jen, se jim podaří zabránit tomu, aby jejich fotografie vyšla v novinách. Havárie cisterny, k níž se přesně podle Kátiny předpovědi připletl děda Drchlík, je poslední událost, kterou návštěvníci v minulosti zažijí. Návrat do budoucnosti, kterého se expedice přece jen obávala, má neuvěřitelné zakončení. Vzít s sebou do budoucnosti dědu Drchlíka coby Velkého učitele a jisté alibi za nulové výsledky výpravy se ukáže jako skvělý nápad. Jen chvíli postál děda Drchlík u CML – CENTRÁLNÍHO MOZKU LIDSTVA – a budoucnost lidstva byla zachráněna. (Česká televize)

(více)

Recenze (3)

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

"Na zítra se nezadávejte. Humidujeme u předsedy." Přestože delfíni Expedici Adam 84 zkritizovali, tak závěr byl vynikající. Krtkuje se, přemisťuje se v čase, slibuje se humidování, zachraňuje se Země a odlákává se pozornost žonglující slepicí. A Velký učitel opět válí. Jen doufám, že škody způsobené krtkováním uhradí Československá pojišťovna v plné výši ke spokojenosti všech poškozených. ()

Reklama

Galerie (1)

Zajímavosti (1)

  • Ve scéně, kdy Návštěvníci omylem vysunou periskop v kině, tak na plátně ve filmové upoutávce je barová přestřelka z filmu Buldoci a třešně (1981). (Ganglion)

Reklama

Reklama