Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Nancy odmaturovala a rozhodla se pokračovat ve studiích. Právě v tomto období se u ní začíná projevovat její posedlost vlastní váhou. Cvičí do úmoru a zkouší různé diety. Její rodiče tento problém ignorují, až k přelomovému okamžiku v době vánočních svátků, kdy vyjde najevo krutá pravda, že Nancy je anorektička. Rodiče se ji snaží donutit k léčbě, ale Nancy odmítá. Z tohoto bludného kruhu psychických problémů jí vysvobozuje až její vlastní otec... (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (2)

HOCKEYKA 

všechny recenze uživatele

Celkom pozerateľný film,rôzne televízie ho v priebehu uplynulých rokov niekoľkokrát. opakovali.Len pre zaujímavosť-dnes už nebohá Jill Clayburgh,ktorá dlhé roky bojovala s leukémiou,prekonávala počas nakrúcania ťažkú zdravotnú krízu a hrozilo,že film nedokončí.Ani Tracey Gold to nemala jednoduché,scenár totiž subtílnej herečke prikazoval pribrať najmenej 10 kilogramov a v priebehu natáčania schudnúť približne raz toľko,čo sa na dlhé roky podpísalo pod jej zlý psychický stav..Na nízkorozpočtový tv film bez vyšších ambícií celkom slušný výkon,čo poviete? ()

BaruM 

všechny recenze uživatele

Film zachycující příběh dívky, která hraje ve filmu samu sebe. Kvůli tomu byl film točen od konce, protože během filmu se léčila, a tak jako poslední scény se točily začátek filmu, kde vypadá zdravěji. ()

Reklama

Reklama