Reklama

Reklama

Stud stranou

  • USA Brazen
Trailer

Obsahy(1)

Autorka záhadných příběhů Grace Millerová má na motivy vražd nos. Smrt svojí sestry ale dokáže objasnit, jenom když předvede úplně všechno, co v ní je. (Netflix)

Videa (1)

Trailer

Recenze (20)

chrispe 

všechny recenze uživatele

Kriste bože ježíši! Už když jsem viděla trailer a Allysu Milano, tak jsem byla přesvědčená, že to bude nějaká záhada a mysterie z Hallmarku. Ale přece to byl Netflix, tak jsem tomu dala šanci. A lituji? Hrozně! Dala jsem půl hodiny debilních dialogů, podivných motivací a chování a hlavně nesympatické hlavní hrdinky v děsivě průhledné halence a pak už jela na zrychlení, abych věděla, jak to dopadne. Neztrácejte s tím čas jako já. Leda byste si ujížděli na céčkových krimi z Hallmarku. ()

BOURQUE 

všechny recenze uživatele

Skúsená režisérka B a C-čkových filmov, ktoré sú na úrovni „Hallmarkoviek“, natočila pre Netflix snímok, ktorého príbeh je inšpirovaný knihou od Nora Roberts. Jedná sa o klasickú a veľmi predpovedateľnú vec v žánru krimi, ktoré obsahuje len také prvky, ktoré skúsený divák veľmi dobre pozná. Nehovoriac o postavách, ktoré nemajú žiadnu hĺbku. Alyssa Milano je stále vo skvelej kondícii (pravdepodobne, pre úspech filmu sa obliekla aj do latexu). Keď vo filme sú najlepším momentom vlasy Malachi Weira, tak problémy sú nemalé. Osobné hodnotenie: 55% (*) ()

Reklama

Mrs.Vader 

všechny recenze uživatele

samozrejme sme vsichni vedeli, kdo je vrah hned ze zacatku at uz se divaka snazili svezt ze stopy nelogickym vysetrovanim, ale jinak to nebyla az takova tragedie, na chlapa se dalo divat a Alyssa Milano me nesrala tak moc jako obvykle, beru to jako takovou vrazdama zpestrenou romcom a za to si to ten prumer vedle obvyklych hallmarkovych sracek zaslouzi, kdybych to ale hodnotila jako detektivku, tak to bude horsi :D podruhe to videt nepotrebuju ()

Enšpígl 

všechny recenze uživatele

No tak to byla zase lahůdečka. Přijde spisovatelka na policii, který šefuje ženská a řekne "já jsem spisovatelka umím udělat popis pachatele a chci vám pomáhat" šéfka policie "skvělý, pojďte nám pomáhat" a dva kvalifikovaný detektivové tam čumí a jsou jen do počtu. Vždycky když jdu po chodníku a vidím hovno, vzpomenu si na postavení bílých heterosexuálních můžů v USA. Jinak film je samozřejmě mimořádně imbecilní. ()

kingik 

všechny recenze uživatele

Alyssa Milano se těsně před překročením padesátky nasoukala do latexového kostýmu, aby dala průchod svým vnadám, dopadla vraha své sestry, nalákala mlsné diváky a pokusila se z naivního thrilleru, její maličkostí spolu produkovaného, udělat cosi smysluplného. A věřte, byl to nelehký úkol. Je zcela evidentní, že režisérka Monika Mitchell hoví televizním počinům. Plně tomu odpovídá režijní a scenáristický syžet, dialogová složka a výběr herců. Výjimku tvoří vizuální stránka, která je na poměry tv filmu příjemná pro oko. Kritéria erotického pokoukání jsou odsunuta směrem k velmi soft podívané. Ačkoliv zločin vyvolá erotický web zaměřený na fetišistické praktiky, neuzříme ve filmu nic extra pohoršujícího. Hlavní představitelce akorát značně přetéká poprsí ze sexy oblečku, což je asi největší erotický zážitek. Dějově je film kolikrát až nechtěně absurdní. Milano hraje populární spisovatelku krimi románů. Ta je poté, co je zavražděna její částečně odcizená sestra, co učila na místní střední škole, se kterou se nějaký ten rok nestýkala a která provozovala dominu na zmíněném webu, regulérně přizvána k vyšetřování případu, přičemž její nevídané postřehy a poznatky nejednou předčí angažované detektivní duo. Divák pochopitelně okamžitě neomylně určí vraha, je to veskrze snadné. Abyste si ale film lépe užili, bude lepší, když budete dělat, že vrah je pro vás jednou velkou neznámou. Sluší se dodat, že vrah v průběhu vyšetřování zaútočí na ženy z téhož erotického webu ještě dvakrát - jedna z žen ale přežije a pořeže ho na ruce. Naprosto nepochopitelné bylo, že s tímto důkazním faktem se nakládalo zcela volně. Skutečný vrah žádnou řeznou ranou na ruce nedisponoval, oproti tomu hlavní podezřelý toto zranění na ruce má(!??). A nevysvětlí se, proč tomu tak je. Většina filmu má tedy podobu scenáristicky podvyživené detektivky s četnými imbecilními tahy i průtahy. Tvůrce ani nenapadne přijít s nějakým zásadním zvratem ohledně identity vraha. Přesně to, co divák od první chvíle v nemalé míře tuší a očekává, se skutečně v závěru potvrdí. I finále zůstává věrno nevěrohodným až téměř legračním pasážím, ve kterých se vrah sám od sebe přizná, bez větších a pádných důkazů protistrany, a dlouho drmolí své pohnutky a důvody svých (zlo)činů. Alyssa Milano je (sexy) tahoun, co vytahuje film na uspokojivou úroveň, načež výše zmíněná kvalitní vizuální stránka, neskutečný vlasový porost Malachi Weira a alespoň malé nahlédnutí pod pokličku temného zákoutí erotiky je důvodem, proč dát tomuto thrilleru průchod. A stud stranou netřeba dávat. 6/10 ()

Galerie (9)

Reklama

Reklama