poster

Velkovlak (TV seriál)

 • Velká Británie

  Big Train

Komedie

Velká Británie, 1998, 12x30 min

 • Eddard
  ****

  Vtipná, řádně trhlá záležitost, za kterou se tradice britského humoru rozhodně stydět nemusí. S Cirkusem bych to však vůbec nesrovnával. Některé skeče jsou špičkové, ale tu a tam se najde slabší až ubohý článek. V mých očích mu trochu ubírájí i vatovité vložky v podobě "Mistrovství světa v zírání", které přestávají bavit už po druhém, třetím díle a samozřejmě (nezaslouženě) - jak už tomu ostatně bývá - český dabing. Proč to jednoduše neotitulkovat??? 70%(14.3.2007)

 • Gann
  *****

  Perfektni humor vetsiny scenek snadno vyvazi tech nekolik ne tak dobrych. A zirani? To je naprosta bomba "Postopoulus kouli sec mu bulvy staci!" "Videl jsi ten utok? - A dalsi no tedy, clovek by neveril ze je to ten stejny zapas! - A znovu vypad, no to je neuveritelne!" "Ano Davide, byl to vyrazny posun o 5 stupnu. A pak ze zirani neni napinave!" kdo videl nemuze zapomenout...(3.11.2006)

 • annihilation
  ****

  Big train je prostě tak stupidní, až se stává dokonalým, lépe to snad popsat nelze. Musím uznat, že tvůrci tohoto seriálu mají hodně šílený smysl pro humor a ne každému se asi bude zdát dobrý. Já se ale u většiny scének směji jako malá. :) http://www.youtube.com/watch?v=Zv1w9bg3bMM(23.6.2013)

 • mcleod
  ****

  Nikdy bych si nepomyslel, že je možné něco takového natočit. A snad už vůbec nikdy bych si nepomyslel, že by něco takového mohlo být vtipné. Ale ono je to většinou opravdu hodně vtipné, i když většina skečů je neuvěřitelně nesmyslná. Celkově jde o docela dobrý počin, který se ale ani zdaleka nerovná Monty Pythonům (jak je napsáno v obsahu výše). Přestože už tam není kultovní mistrovství světa v zírání, tak mi vtipnější přijde druhá série. http://www.tunesbaby.com/dm/?x=x678l0(25.9.2010)

 • laepus
  ****

  Některé scénky jsou až tak absurdní a trapné, že člověk se směje prostě jen z toho důvodu, jestli to opravdu myslí vážně. Ale pak přijde taková pecka, až mě to srazí z židle na zem a nemůžu se křečí ani zvednout - masturbace v kanceláři, vlak z manchestru, jízda na kole... A mistrovství v zírání? Na to může člověk opravdu jen zírat. Smekám. Skvělá zábava.(31.3.2016)

 • - Píseň "Big Train" byla nahrána Maxem Gregerem a jeho orchestrem. (PußyMagnet)

 • - Oceněno jako "Best 'Broken Comedy' Show" na British Comedy Awards v roce 1999. (PußyMagnet)

 • - Scéna Stare-Out (soutěž v zírání) je založena na knize Paula Hatcherera a je animována Chrisem Shepherdem. (PußyMagnet)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace