Rockmánie

Stöned Age, The

Komedie / Hudební

USA, 1994, 90 min

Spíše historka než komedie, ale pořád se tam něco děje. Nádech náctileté generace dodává příjemný pocit. Tah za holkama, které podrží a na nic se neptají.(25.5.2011)

Jednou jsem to náhodou chytil v televizi a z ne úplně jasného důvodu mě to poměrně slušně pobavilo.(21.9.2008)

Pokud tenhle film není nazýván kultovním, tak nejspíš jen proto, že není moc známý. Výborná hudba (Black Sabbath, Blue Öyster Cult), drsný humor a nádherný postavy.(1.2.2009)

Jedna teenagerovská noc na americkém maloměstě 70. let, nahlížená pokřivenou optikou let devadesátých. Vše vydatně proloženo fekálně-humusoidními fórky a natuplými hláškami... ALE..! Rock 'n' roll je mocná čarodějka, a filmu, v němž se tolikrát zmiňují Blue Öyster Cult, prostě nemohu dát úplně špatné hodnocení. Navíc mám dojem, že to v tričku BÖC nikdy nikomu neslušelo tak, jako Renee Allman v tomto filmu.(4.6.2013)

Co dodat, snad jen pustit v nezapomenutelném původním českém dabingu (který připomíná první česky dabované filmy- ovšem třeba výraz jako "pojďte si zahrát ponorku" by jste v českých titulcích jen těžko hledali) a pak už jen koupit rumíček a jít pařit s ženskejma, třeba s Vodzugou Vagavičovou :-)(6.11.2010)