poster

Rockmánie

 • USA

  Stöned Age, The

Komedie / Hudební

USA, 1994, 90 min

 • MrPierc
  ***

  Spíše historka než komedie, ale pořád se tam něco děje. Nádech náctileté generace dodává příjemný pocit. Tah za holkama, které podrží a na nic se neptají.(25.5.2011)

 • Pafnuc
  ****

  Jednou jsem to náhodou chytil v televizi a z ne úplně jasného důvodu mě to poměrně slušně pobavilo.(21.9.2008)

 • upas
  *****

  Pokud tenhle film není nazýván kultovním, tak nejspíš jen proto, že není moc známý. Výborná hudba (Black Sabbath, Blue Öyster Cult), drsný humor a nádherný postavy.(1.2.2009)

 • Mr.Apache
  ***

  Jedna teenagerovská noc na americkém maloměstě 70. let, nahlížená pokřivenou optikou let devadesátých. Vše vydatně proloženo fekálně-humusoidními fórky a natuplými hláškami... ALE..! Rock 'n' roll je mocná čarodějka, a filmu, v němž se tolikrát zmiňují Blue Öyster Cult, prostě nemohu dát úplně špatné hodnocení. Navíc mám dojem, že to v tričku BÖC nikdy nikomu neslušelo tak, jako Renee Allman v tomto filmu.(4.6.2013)

 • Pollock
  *****

  Co dodat, snad jen pustit v nezapomenutelném původním českém dabingu (který připomíná první česky dabované filmy- ovšem třeba výraz jako "pojďte si zahrát ponorku" by jste v českých titulcích jen těžko hledali) a pak už jen koupit rumíček a jít pařit s ženskejma, třeba s Vodzugou Vagavičovou :-)(6.11.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace