Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Kouč Sean Payton dostal v NFL stopku, a tak začne trénovat zoufalý žákovský tým, kde hraje i jeho syn. Třeba se ti dva konečně sblíží. (Netflix)

Videa (1)

Trailer

Recenze (66)

silentname 

všechny recenze uživatele

Myslím si, že ak si odmyslím ten zápas plný zvracania a prítomnosť Roba Schneidera (hoci v tomto filme nie je veľmi trápny... a celkom tolerovateľný), tak "Home Team" je asi jedným z najlepších Happy Madison filmov, ktoré som videl. A schválne nepoužívam slovo komédia. Pretože pravdou je, že čo sa humoru týka, tento film toho až tak veľa v sebe nemá. Na druhú stranu ale to film celkom dobre kompenzuje uveriteľnými momentkami a veľmi civilizovaným Kevinom Jamesom, ktorý je v tejto role pre mňa ohromne osviežujúci. Takto som ho nevidel hrať už dávno a dokonca som mu to všetko bez problémov bol schopný uveriť. Tak trošku to pôsobí, že Happy Madison chceli mať svoj vlastný športový film podľa skutočnej udalosti a tak máme namiesto "Cool Runningstento film. A môžem za seba povedať, že som si to úprimne užil a dokonca som tým deckám fandil, aby sa im podarilo dosiahnúť to, čo si zaumienili. Nezaobíde sa to síce bez niekoľkých trápnych scénok a bohužiaľ (ako som spomínal na začiatku) veľkej zvracacej momentke, no inak som s výsledkom spokojný. Civilizovaný Happy Madison film je niečo, čo ma príjemne prekvapilo a fungovalo. Hodnotenie: B ()

playboxguest 

všechny recenze uživatele

50x a stále dokola další z mnoha filmů, které se točí pomalu se stejnou pravidelností jako epizody zajetých seriálů. Není to tak strašný, k žehlení by to mohl být fajn podklad. Jenže já nežehlím a to neustálé opakování omletého bez nejmenší špetky invence mi dnes úplně nesedlo, páč jsem se chtěla odreagovat a pobavit, ale spíš jsem se unavila jako bych sama vzala do rukou míč. ()

Reklama

Slartibarkfast 

všechny recenze uživatele

Home Team je další z řady sportovních komedií, věnující se fotbalovému prostředí, respektive tahání podceňovaných ubožáků z bahna na vrchol věhlasným trenérem, který se zdiskreditoval. Šablonovitý scénář je tak neskutečně předvídatelný, až to fyzicky bolí. Doslova jsme v kolektivu při sledování nahlas hádali, co bude dál. Netrefili jsme jen konec rozhodujícího zápasu a to v podstatě jen o ty dva příslovečné metry. Připomíná mi to malinko návrat Disneyovek na zaplácnutí nedělního dopoledne. Takové ty filmy pro celou rodinu, jejichž kvalita nemusela být prvotřídní. Dnešní doba už si však žádá své a i cílovou skupinu musíte zaujmout rafinovaněji. Rozhodně jsem čekal víc než ploché postavy, neoriginálně tupý příběh a tragického Roba Schneidera. Vizitka "na motivy skutečné události" filmu naopak ještě víc uškodila, protože od toho pak divák čekal víc serióznosti a méně neuvěřitelných sraček, které se ve filmech Adama Sandlera vyskytují nadměrně. Pokud tedy chcete ztratit hodinu a půl života sledováním nudné slátaniny, klidně jděte do toho. Já vám to však nedoporučuji. 35% ()

SeBig 

všechny recenze uživatele

No já si to pustil s tím, že to bude komedie, když jsem však viděl nápis: ,,based on true story" tak mi držka zvadla jak kytky na hajzlu. Myslel jsem, že tahle vyplačkovaná plačkost snad nikdy neskončí. Hodně tuků jak v másle flora.. taky se to tváří jako máslo, stejně jako tohle se tváří, že je komedie.. jdu si radši spravit náladu chcrláním kovid kašle a hraním ančártet štyry. ()

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Z produkce Adama Sandlera se na Netflixu objevila v roce 2022 další komedie. Ta je pro tentokrát z prostředí amerického fotbalu, což by českého diváka mohlo trošku odrazovat. Výsledek je ale v pohodě. Kevin James a Rob Schneider jsou zrovna herci, které jsem znova moc rád viděl a banda těch mladejch vejrostků uměla pobavit tak, že jsem místy i zapomněl na vítr, který nám tak mocně bičoval do baráku. ()

Galerie (40)

Zajímavosti (2)

  • Natáčelo se od 10. května do 6. června 2021 v New Orleans (Louisiana, USA) a Los Angeles (Kalifornie, USA). (BMW12)
  • Roli uklízeče Lionela hraje trenér New Orleans Saints Sean Payton. (p.a.douch)

Reklama

Reklama