Královské zacházení

• USA The Royal Treatment

Kadeřnice Izzy chytí příležitost za pačesy a zapojí se do příprav na svatbu okouzlujícího prince. Když to ale mezi nimi začne jiskřit, dá přednost lásce, nebo povinnosti? (Netflix)

BOURQUE

Stokrát spracovaný a zahraný klasický príbeh (začiatkom mierne namyslený princ spozná peknú, zároveň chudobnú, slečnu a tá ho zmení jeho pohľad na veci (ostatné už poznáte)). Ničím nedokáže prekvapiť, prípadne chytiť, bohužiaľ ani z hereckej stránky. Netflix po Brazen pomerne rýchlo vypustil opäť jeden low quality film do sveta. Osobné hodnotenie: 56% (*) ()

JanJakJan

Pozor spoiler😂: Klasická, americká představa o tom, jak obyčejná holka sbalí prince z vymyšlené země. Po nesouhlasu královské rodiny odjezd zpět nejidealneji do NY. Celá zápletka končí tím, že v Centralparku mají zřejmě  půjčovnu koni na  kterém si  přijede vyzvednout svou neurozenou princeznu…. vtipná oddechovka u které  se vám podaří vyžehlit spoustu prádla a možná i uvaříte🤩 ()

Athree

Fenomén smyšlených království se opět vrací na scénu. Tentokrát v multikulti provedení v čele s Aladinem a hvězdou Disney Channel. Bohužel mi to přišlo jako přes kopírák různých předchůdců. Domluvený sňatek, nějaký menší záporák, podobné rodinné osudy hlavních hrdinů a samozřejmě happyend. Nejspíše další netflixovská rychlokvaška. :-) ()

Kritik.

Jeden z tých lepších romantických, so sympatickými charaktermi postáv (posúdenie sympatickosti samotných hercov nechám na vás). Nie úplne prvoplánové, milé, príjemné. Trochu mi chýbalo, že sme nevideli zmenu princovej osobnosti aj v praxi (jeden skutok nestačí, tešil som sa ako zatrasie kráľovstvom) a ani žiadne riešenie problémov kráľovstva. VEeď stále ostali chudobní, nezískali peniaze, štvrť za kolajnicami ako aj mienka o nej ostane bez zmeny... Tak trochu nedokončené / alebo rýchlo ukončené. Ale stále stokrát lepšie než väčšina filmov podobného žánru. ()

Arsenal83

Aký idiot robí Netflixu preklad do dabingu? Keď kráľ alebo princ hovorí o "subjects", tak hovorí o svojich poddaných a nie o svojich subjektoch. Asi aj tam zamestnávajú len absolventa vysokej školy genderových štúdií, čo vie inak veľké hovno a pre spoločnosť je užitočný ako stierače na ponorke. Inak je ale film lepšie pozerať bez zvuku, lebo pár uškriekaných ženských vám môže spôsobiť trvalé poškodenie sluchu. A kto nie je fanúšikom princov z Perzie, ktorí sú vždy najsamlepší gentelmani, hoci evidentne s cieľom za peniaze dostať len ďalšiu konkubínu do postele, môže rovno vypnúť aj obraz. ()