Adam Neumann je mladý podnikatel a snaží se prorazit ve světě byznysu, potká Rebekah, která ho podnítí k tomu, aby si založil společnost. (Apple TV+)

castor

Poměrně často jsem přemýšlel nad tím, co je přibarvené a co by mohla být pravda, protože tenhle podnikatelský vzestup je takový – zvláštní. Hned se pochopitelně izraelskému přistěhovalci Adamu Neumannovi nedaří, stejné to má s návrhy směrem k půvabné Rebekah. Ovšem jeho impulzivní povaha si nakonec získá její náklonost. Mezitím přicházejí podnikatelské záměry s podpatky, které nebudou tak pohodlné, jak se tváří, nebo chrániče kolen pro lezoucí kojence. Trochu obchodník, trochu šmelinář. A pak to přijde. Nápad o snaze poskytnout flexibilní pracovní prostor: dotyčný si vybere zasedačku, pohovku nebo třeba privátní kancelář – prostě to, co mu bude vyhovovat. Přesto je tu ve vzduchu dějový skok po vydání škodlivého novinového článku, který nutí investorskou radu svolat mimořádné zasedání a diskutovat o Adamových vůdčích schopnostech a rozporuplných krocích. ()