poster

Líbánky v Las Vegas

 • anglický

  Honeymoon in Vegas

 • slovenský

  Medové týždne vo Vegas

Komedie / Romantický / Thriller

USA, 1992, 93 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • VanTom
  **

  Hloupoučká romantická komedie svůj potenciálně neotřelý námět využila jen ke střelenému bláznivému třeštění (NC se už tehdá pěkně vyřádil), nijak zvlášť vtipnému. Při bližším pohledu se všichni samozřejmě chovali značně pitomě, což mělo být součástí (pokerové, resp. pomrkávajícně "noirové") hry, avšak nedařilo se. Mladé SJP to tu ale opravdu slušelo.(9.1.2018)

 • kingik
  **

  Jack Singer je celkem naivní a důvěřivý mladík, který v pokeru prohrál nejen velký balík peněz, ale jelikož měl hluboko do kapsy, tak mu nezbývalo než přistoupit na návrh mafiána, aby mu na jistou dobu půjčil svoji přítelkyni jako společnici. Mafián si ji odveze na Tahiti a tam s ní stráví překrásný víkend. Jackova přítelkyně je také překvapivě okouzlená bohatým mužem a až se jí nechce vrátit k obyčejnému způsobu života. Jack se bude moc snažit, aby si její náklonost zase získal a všechno bylo jako dřív. V počátcích své kariéry Nicolas Cage nenarážel na příliš zajímavé role, ačkoliv se nedá napsat, že by v těchto zapadlých filmech nebyl dobrý. Je tím lepším co film lehce kontroverzního režiséra Andrewa Bergmana nabízí. To ostatní už je opravdu hodně pomíjívé a zapomenutelné jelikož film nepřijde s ničím výrazným a pamětihodným. Občas přijde s nějakou vtipnou scénou, ale na pořádné gagy je skoupý. A navíc je to film s dost fádní režií. Kdo však sympatického Nicolase vidět v nějakém jeho starších filmů má možnost porovnat tento s jeho novějšími kousky a zjistit jak na tom jeho kariéra tehdy byla. A moc slavné to opravdu nebylo. Mé hodnocení: 40%(2.4.2013)

 • Bilky
  **

  Komedia+Thriller??? Ako? Kde? No tu urcite ani nahodou! Mozno romantika s prvkami akcie ale urcite nie vtipna! Este k tomu toporne herectvo hlavnyx hrdinov a sablonovity scenar tahaju tuto nudu este nizsie. Jediny slusny vykon podava James CAAN a telo S.J.PARKER ;) Podobny namet aj ked trosku z inej strany ponuka aj NESLUSNY NAVRH a aj ked o hviezdicku vyssie tiez ziadna slava ale kopec nudy...(7.8.2006)

 • Lukoboss
  **

  Taky vám to připomínalo snímek Neslušný návrh? Tak jenom pro srovnání: oba filmy se odehrávají v Las Vegas; v obou případech se mužská polovička daného páru zadluží, až to pěkný není; u obou se objeví starší osamělý milionář, který jim chce "pomoci" (ve skutečnosti chce samozřejmě tu ženskou); v obou případech se tomu ten pár podvolí, ale postupně si to začnou vyčítat a chtějí zpátky jeden druhýho; v obou snímcích hrají herečky, který nemám rád (D. Moore a S. J. Parker); tenhle film vznikl v roce 1992, Neslušný návrh 1993. Nicolas Cage taky zrovna neexceluje, takže není důvod dávat vyšší hodnocení. P.S.: ta pokerová hra byla hodně k smíchu, protože oběma hráčům přijde straight flush, u které je pravděpodobnost této herní kombinace (podle internetových zdrojů) asi 0,84%. To byl hodně velkej nářez!!! :D(13.7.2010)

 • ThomasL
  ***

  Průměrná romantická komedie. Cage nic moc, Caan nic moc, ale Sarah Jessica Parker byla neskutečně sexy. Jen mi přišlo docela divné, jak Caan pokaždé zjistil, kde se zrovna Cage přesně nachází a taky jak je možné, že by Cage při svém prvním seskoku padákem trefil úplně přesně místo přistání. No jo, ale ono to muselo mít romantický happyend.(1.6.2009)

 • - Film se natáčel v Las Vegas v Nevadě, v Culver City v Kalifornii a Kauai na Hawaii. (rafix)

 • - Postava náčelníka Ormana byla inspirována Marlonem Brandem. Režisér s ním pracoval na svém předchozím filmu, Nováček. (viperblade)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace