VOD (1)

Policista Charlie Lang, pochůzkář v newyorské čtvrti Queens, nemá jednoho dne drobné na spropitné, a tak napůl žertem nabídne mrzuté servírce Yvonne polovinu svého losu. Na tom by možná nebylo nic zvláštního, kdyby se svou energickou manželkou Muriel nevyhrál čtyři miliony dolarů. Charlie se ale rozhodne dodržet slib a přenechat Yvonne polovinu. Zatímco Muriel, toužící po lepším životě, začne utrácet peníze za kožichy a podobné zbytečnosti, Charlie věnuje příteli doživotní permanentku na zápasy jeho oblíbeného týmu. Znovu se stane hrdinou, když je postřelen při ochraně obchodu, přepadeného dvojicí lupičů. Yvonne si koupí malé bistro, v němž pracovala jako číšnice. Opětovně se setkají, když jim ujede loď, na níž se pořádá party pro výherce loterie, a stráví spolu příjemný večer, plný bláznivých nápadů. To je pravý opak toho, co prožívají se svými partnery. Zatímco notorický lhář Eddie dosti nevybíravým způsobem nutí Yvonne, aby mu dala část své výhry, chamtivá Muriel vyhodí Charlieho, který netouží po lepším životě. Štěstí jako by dvojici opustilo. Když se náhodou setkají v hotelu, kde se nezávisle na sobě rozhodnou strávit noc, nešetří bulvární tisk smyšleným popisem románku obou výherců. Muriel požádá o rozvod a chce nejen Charlieho podíl, ale také podíl Yvonne, který s pomocí právníků nakonec získá. To však zdaleka není konec. (TV Nova)

Trailer

Legas

Promiňte mi tu neobjektivnost, ale nemám rád sci-fi (rozumějte absolutně nereálné) romantické komedie. K úplnému dovršení nenávisti k tomuto filmu stačí přidat, když jsem byl "nucen" ho sledovat v hospodě při šíleně zesíleném zvuku televize a poslouchat tu jednu odpornou histerku, jak ječí, že vyhrála 2 mil. dolarů. Začátek byl sice slibný a Nicolas Cage je můj oblíbenec, ale tohle fakt nemusím. ()

Anderton

Asi bola chyba na mojej strane, keďže som očakával možno niečo v indie štýle Rising Arisona a dočkal som sa "iba" klasickej mainstreamovej romantiky. Ale, a to je najdôležitejšie, veľmi vkusnej. Postavy sú jasne zadefinované, záporáci majú byť prvoplánovo nesympatickí a zase naopak. Osobne by som na základe tohto nápadu išiel skôr smerom "dal som ti tiket", ale teraz by som chcel z výhry polovicu". Bol by v tom väčší kus irónie a cynizmu a tiež by to mohlo skončiť bez problémov veľkou njújorskou láskou. ()

Tommassi3

"Včera v noci jsem měla sen.. Hrála jsem automat a přišly mi tři třešně.. Ale nebyly to třešně, byly to hlavy mýho mrtvýho táty.." ;) Skutečně skvostná pohádka o poctivém poldovi, co nechal naivní servírce tip 2 miliony.. Komik Andrew Bergman ve svém suverénně nejlepším bijáku vypráví o loterii zvané život, v níž se zkrátka každý, kdo se drží svých čísel, dočká dříve nebo později, ovšem zcela nevyhnutelně, přesně toho, co si jen zaslouží.. Pokud slušnost a dodržování zásad a slibů skutečně náleží žánru pohádek a ve skutečném dnešním světě se mu většina jen vysmívá, pak tenhle snímeček zejména smysluplně aktualizuje právě žánr pohádky, a vůbec se za to nestydí, po nichž však, jak důsledně naznačují tvůrci těmi novinovými titulky, naprostá většina stále prahne.. Že Bergman moralizuje ?? Já mu za to musím zatleskat.. Cage skvělý, zejména v tom boji s vlastním svědomím, stejně jako tradičně důsledně přehrávající Rosie Perez, důsledně vedená Bergmanem s jeho Striptýzem povah, či bezvýhradně famózní Stanley Tucci, který jen znovu potvrzuje, že není malých rolí.. ()

Pythonator

Nádherná pohádka o tom, jak by se měli lidé k sobě chovat. A taky o tom, jak by se k sobě chovat neměli. Více takových pozitivních filmů o dobru a lidé na sebe budou milejší. Pro někoho utopie, ale pozitivním jednáním lze ovlivňovat i okolí a šířit tak dobro dál. Dělal to kdysi Ježíš a dá se to dělat i dnes prostřednictvím podobných filmů. Kdo se takovým filmům jen vysměje, tomu snad už není pro jeho negativní myšlení pomoci:-) ()

wosho

Příjemná, obyčejná, sice průměrná, za to však zábavná romantická komedie ve stylu tvorby F. Capry. A v tom je její problém, má přímo ukázkové šablonovité figurky co jsou, jak z jiného světa. Humoru je tu pomálu, ale je zde ve velice příjemné provedení. Opravdu co je zde přesné, je obsazení. Sumasumárum, romance skoro pro každého člověka, co není cinik, či příliš náročný divák. ()

• Ve Velké Británii vyšel film ve stejný den, kdy byla spuštěna národní loterie. (HappySmile)