Becky Sharp je příběh podle románu Jarmark marnosti, který napsal William Makepeace Thackeray a odehrává se v době napoleonských válek. Becky a Amelia jsou spolužačky, ale Becky je z rodiny „zábavního průmyslu" - velmi nízké třídy. Becky se podaří protlačit do rodiny Amelie a seznámit se se všemi jejich přáteli. Tento nadějný začátek jí štěstí nepřinese, podaří se jí zničit vlastní život, onemocnět, stane se z ní zlomená, opuštěná žena a také zmaří životy mnoha milovaných. (noelcoward73)

Martin741

Dobra a slkusna konzervacka z napoleonskych vojen v Europe /vymedzene rokmi 1804 -1815/. Pribeh to aj ma, len skoda, ze tempo je v strede ubijajuce a vatovo plane plky zas vladnu, nic konkretne sa nediozviem : 58 % ()

vitekpe

Koverzacni romantika (?) s milovanou Miriam a pohlednou Frances. Ale tentokrat mi to nestacilo a hodnotim jako podrumer. Urcite se hned tak nechystam na opakovanou produkci... skoda. ()

• První celovečerní hraný film natočený v systému tříbarevného Technicoloru. (Karlos80)
  • Tento film je šestou adaptací románu Williama Thackeraye „Jarmark marnosti“. (Pavlínka9)