Reklama

Reklama

Kdo přežije - Filipíny

(série)
  • USA Philippines
Dobrodružný / Reality-TV / Soutěžní
USA, 2012

Obsahy(1)

Třicet devět dní, osmnáct soutěžících a pouze jeden z nich získá titul poslední přeživší a vyhraje tak jeden milion dolarů. Chcete poznat krásy Filipínského moře, Tichého oceánu a jihovýchodní Asie? Sledujte 25. řadu Survivor Phillipines, která se odehrává podle názvu na Filipínách. Ten, kdo se nechá přechytračit nebo přelstít bude vyloučen. Důležité je také přizpůsobit se a zvyknout si na boje o vodu a pití. (reich)

(více)

Recenze (54)

HellFire 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Začínám si všímat, že posledních pár sérií je záživných jen v případě, že se soutěže účastní jeden z dřívějších účastníků. V tomhle případě je mi nadmíru sympatický Jonathan a samozřejmě nádherná RC. Na druhé straně jsem dlouho neviděl tak otravného, ignorantního a negativního člověka, jakým je Abi. ()

Rogue 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

křesťanstvím proti zimě a dešti, kozy z Wall Street, brazilská chodící debilia, looserský Russel podruhé, rána kokosem jako lék, Pennerova megachyba, hráčská deziluze o big moves které nikdy nepřišly a spoustu času si pro sebe kradoucí tragédie jménem Lisa - někdo má mozek, někdo má bratra a to koupání Whelchelovy famílie v oblečení je taky dobře uhozené, závěrečné strategické utrpení se dalo čekat ()

Reklama

Zdeňka 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Po dlouhé době jedna z TOP sérií, proběhly zde zábavné, zdaleka ne nudné a předvídavé kmenové rady a to já mám moc ráda! Favorit už od znělky! Vítěz je poměrně více než uspokojující, když vezmu v potaz, kdo by všechno mohl vyhrát. Pokud se někdy bude natáčet Padouši vs. hrdinové 2, myslím, že Abi je horká favoritka. Takovou opruzku jsem dlouho nezažila. Favorit: Jonathan Penner ()

heyda 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Konečně to sem nahodili. Pro mě je to jednoznačně jedna z TOP sérií, pravděpodobně bych ji zařadil mezi mojí TOP 5. Důvodů je pro to mnoho. Zaprvé skvělý nápad opět rozdělit soutěžící na 3 kmeny, čímž vzniklo víc vztahů a aliancí. Zadruhé velmi dobrý cit pro výběr navrátilců, i když já bych si přál místo bláznivého Russela raději šikanátorského Coltona z One World. Ale co bylo myslím nejsympatičtější na této sérii, je technický posun. Jedna lepší soutěž než druhá (žádné trapné opakování jako v Heroes vs Villains), výborná kamera, Landau s Vanacorem na nás tasili jednu lepší melodii za druhou a množství detailů, které dali Survivorovi úplně nový kabát a styl. Samotný vývoj byl až na poslední asi 4 díly dobře nepředvídatelný a vítězka jednoznačně zasloužená, i když nepatřila k mým favoritům. Oblíbení hráči: Penner, Malcolm, Skupin....neoblíbení hráči: Lisa (brzké vypadnuvší nepočítám) ()

KajusaK 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Obsahuje spoilery !! Jako vždy skvělé intro, hudba a Jeff :) ... Soutěž kde hodinu seděli v blátě na zemi a čekali byla fakt mega vtipná.. A Skupinova zranění také.. Co se týče lidí tak se to pokusím shrnout.. Carter - nevýrazný kluk, který byl časem dost silný a tak se ho raději rozhodli vyloučit. Nefandila jsem mu ale když si vzal pro kmen jídlo a sám nic tak mi ho bylo trošku líto. Dana - moc dlouho se bohužel neukázala, ale vypadala sympaticky.. Jeff - pro mě jeden z těch blbečků, které jsem chtěla vyhodit co nejdříve. Namyšlenec co jel neustále proti Pennerovi. Penner - podle jeho minulých her mi přišel dost dobrosrdečných, hodně to hrál na Lisu ale byl mi sympatický. Měl nejlepší závěrečnou řeč na poslední kmenové radě. Sarah - nezapomenu na scénky s Jeffem :) pobavila :) .. Denise - pro mě favoritka, vyhrála takže jsem spokojená. Byla sympatická, sama snad nikoho nevyhodila, byla silná v soutěžích a pracovitá v kmeni. Dle mě si to zasloužila. Jako jediná opravdu přežila všechny kmenovky. Malcolm - hezký ale nefandila jsem mu. Modlila jsem se, at už ho konečně vyhodí. Když to bylo mezi ním a Denise tak jsem měla vážné obavy, že půjde ona. Russell - namyšlenec, navrátilec, naštěstí šel dost brzy. Nechtěl rozkazovat pořád dokola to omílal a stejně rozkazoval.. Abi - kapitola sama o sobě! Tolik jsem se snad ještě nikdy v žádné sérii nezasmála.. Kdyby to vyhrála ani by mi to nevadilo za tolik slz ze smíchu.. Blbá až za roh, nechápavá, ty kecy byly opravdu z cesty. No vtipné..ale držela se zuby nehty :).. V reunionu vypadala rozumněji.. Artis - neustále zamračený, nijaký , nevadilo mi že šel.. Lisa - někdy jsem ji fandila, někdy ne.. Kdyby Penner nevykecal, že byla celebrita tak by dle mě možná i vyhrála..Těch 100 000 dollarů jsem ji přála :) .. Byla hodně nerozhodná, pořád říkala jak je rozhodující hlas a málokdy něco udělala. Ale není pravda, že by proplula jen tak.. Ta scénka s bratrem byla opravdu dojemná.. Skupin - podruhé se dostal až do finále :) tolik zranění to snad není ani reálné, dost jsem se zasmála :D) fakt neuvěřitelné.. Na to jaký má dle jiných věk tak byl dost silný! ... Pete - blbeček co vše organizoval a udělal zle, ještě že vypadl docela brzy.. R.C. - fandila jsem ji, škoda, většinou když začnu někomu fandit tak pak ten člověk odejde :D) , byla hodně silná v soutěžích kde se plavalo.. ()

Galerie (6)

Zajímavosti (4)

  • Původně v této sérii měl být Ostrov vykoupení. (MGMCZ)
  • Teprve podruhé jsou soutěžící rozděleni na 3 kmeny, po dlouhých 12. sériích a 8 letech od série Kdo přežije: All Stars (od r. 2004). (Zix.)

Reklama

Reklama