Přišla jsem na tuhle soutěž teprve asi před půl rokem, sice jsem o ní slyšela, ale nikdy mě něják nenapadlo se na ní koukat. Pak jsem to jednou udělala a totálně jsem se zamilovala. Reality show teda opravdu nemusím, ale tahle mě nadchla. No, nejspíš to bude také tím, že jsem děsně milovala LOST a tohle mi je docela připomíná (teda až na všechny ty záhady džungle a ty druhé). Musím říct, že opravdu obdivuju všechny kdo se tam přihlásí a vydrží tam. Já bych umřela hned první, možná druhý den. Soutěže jsou většinou zajímavé, občas dost o zdraví a jen málo kdy jsou nudné. Soutěžící jsou podle mě vybírání v celku dobře a prostředí, kde tráví celých 39 dní (teď si nejsem jistá tím číslem, ale tak něják), je občas až dechberoucí. Nemůžu dát menší počet než 5*(18.6.2012)

Reality show jsem se vždy velkým obloukem vyhýbal, ale po doporučení několika uživatelů jsem se na Survivor přece jen podíval a začal mě velice bavit, i přesto že jsem očekával bezduchou show, kde si každý půjde po krku, ovšem realita byla jiná a i přes taktizování některých soutěžících mě tenhle seriál oslovil. Rudy je prostě navztekanej masér a ty jeho prupovídky mě vždy pobavily.(7.5.2013)

Spoilery. Tady to všechno začalo. Borneo mě přivedlo k fenoménu Survivor. Skupina lidí bojující v divočině o milion dolarů, soutěže o imunitu, kmenové rady, intriky, lži, spojenectví a Jeff Probst. Je proto ironií, že Borneo je pro mě stále jednou z nejhorších sérií. Ještě jsem neviděl všechny, ale výčet slabin je opravdu dlouhý, takže pěkně od začátku. Nikdo neví, jak vlastně hrát. Každý hlasuje podle svého srdíčka. Někdo dokonce podle abecedy, aby to bylo ještě průhlednější. Soutěže jsou divácky neatraktivní, nepřehledné. Prakticky nikdo ze soutěžících mi nepřirostl k srdci. Tolik nesympatických lidí se sešlo snad jen v Thajsku. Rich jako jediný hrál hru. Jsem rád, že alespoň někdo, ale klanět se mu, že na to přišel jako první v historii, je podle mě zbytečné, protože to bylo jen díky těm 15 pomalejším jedincům. Navíc mohl několikrát vyletět, což jen dokazuje, že jeho aliance, která ani neměla konkurenci, nebyla zase tak úžasná. Pokud člověk viděl pouze tuto sérii, tak je nadšený. Byl jsem taky, jenže v dalších sériích se ze svých chyb poučili nejen soutěžící, ale i tvůrci, a proto jsou o tolik lepší. Favorit: Collen, Oblíbenci: Greg, Jenna.(21.11.2012)

5* dávám za celý koncept, necítím potřebu, rozepisovat se u každé série zvlášť. Survivor je bezpochyby nejlepší reality-show s kterou jsem se měl tu čest setkat. Nedovedu si představit, co by musela nabídnout jiná reality-show, aby Kdo přežije překonala. Tento pořad se totiž ke svým soutěžím chová způsobem, který nutí, aby odhodili všechny zábrany a chovali se naprosto přirozeně, co si budeme nalhávat - animálně. ___ Už před časem jsem si dokonce řekl, že je Survivor ten nejlepší (nejzábavnější?) pořad, který jsem kdy viděl a neustále se mi to potvrzuje. Zatím jsem viděl šest sérii (od 11. do 16.), TOP 3 je následující: 1. Cookovy ostrovy, 2. Mikronésie, 3. Čína. ___ Mé sympatie, poněkud překvapivě, směřují k hráčům, kteří jsou na tom dobře fyzický (Ozzy,...) a k lidem, kteří se nebojí zachovat jako svině (Johnathan Penner,...), jenom, aby měli k tomu milionů babek blíže. Čili obdivuji hráče, kteří mají ty schopnosti, které já nemám. Z "loutkářů" mě snad více zaujal pouze Yul Kwon z CO. 90%(31.8.2012)

• Frajer42

První série není tak skvělá, jako ty následující. Podvod a lži jsou v soutěži posuzovány, jako něco ďábelského. Naštěstí je tu velké množství sympatický postav v čele s nerudným Rudym, bláznem Gregem, či tlustým exibicionistickým teploušem Richardem Hatchem, o němž jsem bohužel věděl, že soutěž vyhraje, tudíž jsem si ji nemohl vychutnat tak, jak by bylo vítané. 2*(1.6.2013)

• - Spoiler: Rupert Boneham je jediným hráčem, který obdržel výhru jeden milion dolarů, aniž by soutěž vyhrál. Došlo k tomu po řadě All-Stars, kdy Rupert s drtivou převahou 85% diváckých hlasů vyhrál soutěž o nejoblíbenějšího účastníka All-Stars. (Tom Riddle)

• - Spoiler: Všechna "poprvé" deváté řady (Vanuatu): 1. původní kmen ve finálové sedmičce měl poměr 6:1. 2. žena vyhrála soutěž o auto. 3. kmenová rada bez soutěže o imunitu. (Tom Riddle)

• - Spoiler: Hodně rekordů má i Amanda Kimmel, která soutěžila v řadě 15. (Čína) a 16. (Mikronésie). Mezi ně patří nejvíce dní v soutěži (78), taky se stala prvním hráčem co hrál dvakrát, aniž by obdržel při vyřazování na kmenové radě jediný platný hlas, zároveň byla první ženskou hráčkou, která našla tajnou imunitu, a zatím je jedinou soutěžící, která se dostala dvakrát až na závěrečnou kmenovou radu. (Tom Riddle)