Kdo přežije (TV pořad)

Survivor: Borneo

Kto prežije

Dobrodružný / Reality-TV / Soutěžní

USA, 2000, 60 min

Příjemná reality show, kde se jen nesedí na zadku, ale plní se úkoly a místo bydlení ve vile, se žije v přírodě. Baví mě sledovat to, co lidé dokáží udělat kvůli penězům. Jejich intriky, lži, předstíraná přátelství....některým se to povedlo, ovšem převážná většina byla prokouknuta a následně protihráči vyloučena. Víc se mi líbí fáze, kde se týmy spojí v jeden. Potom to teprve začne gradovat....Nejoblíbenější: Parvati, Boston Rob, Sugar, Alex Bell, Darrah Johnson, Matty Whitmore, Alex Angarita, Fabio...:)(6.5.2012)

Ještě mě nikdo úplně nepřesvědčil, že Survivor nemá scénáristu (všechno to může být podvod), nicméně se jedná o soutěž nesmírně zábavnou, postavy vám přirostou k srdci a vám je pak líto, když je kmen vyloučí. Při začátku druhé série (z Austrálie) jsem si myslela, že nemá šanci tu první (z tropického ostrova) přetrumfnout, nicméně se jí to podařilo. Nedávno se začala vysílat řada třetí, tentokrát z africké buše, a vypadá to, že se Survivor stále drží nastavené laťky.(20.6.2003)

Jednoznačně jeden z mých nejoblíbenějších pořadů. Kolik si tato exotická sága se stále novými překvapeními a nádhernými záběry fauny i flory získala v Čechách fanoušků se ukázalo při pozastavení vysílání na Coolu v zimě - ohlasy na facebooku se daly počítat po stovkách každý jen "Proč už nevysíláte Kdo přežije?:(" a "Kdy se zas bude vysílat?:(". Přiznám se. Byl jsem mezi nimi. Oblíbené postavy: Terry, Ozzy. 100%(30.4.2012)

Mám kompletní všechny řady (až po 20.serii) a tuhle soutěž doslova miluju. Každá řada je svým způsobem nezapomenutelná, okouzlující a ...... Jak to tak poslední dobou vypadá, tak SURVIVOR bude asi nekonečný, protože se natáčí další a další serie, což je jenom dobře, bo by se pak ani nebylo na co dívat v té naší TV.(2.10.2010)

Nejtvrdší a nejlepší z televizních reality show, v Big Brotheru nebo ve VyVolených si lidi žijí jako prasata v žitě, soutěžící vyhrávají tuny žrádla a chlastu..."Trosečníci" bojují doslova o přežití, o vodu, o jídlo, o náčiní usnadňující jim život na exotickém souostroví...radují se z každé maličkosti a zjišťují pravý význam slova PŘEŽÍT...sledujeme, jak se soutěžící chovají v naprosto vypjatých situacích, intrikují, bojují, chtějí zvítězit nejen nad ostatními, ale i sami nad sebou...navíc prostředí ze Střední Ameriky slibuje atraktivní podívanou plnou nádherné fauny a flóry...(10.9.2006)

• Amanda Kimmel

• - Kathy Sleckman se do soutěže hlásila celkem 5krát. (Kulmon)

• - Nejstarší soutěžící byla Sonya Christopher, které bylo v době natáčení Survivor Borneo 63 let. (Tom Riddle)

• - Spoiler: Do 25. řady se vrátili tři evakuovaní hráči z minulých řad, a to Michael Skupin, Jonathan Penner, Russell Swan. (Tribuiani)