Série(2) / Epizody(14)

Tim (Simon Pegg), komixový nadšenec, a Daisy (Jessica Stevenson), žurnalistka na volné noze, se oba ocitli na dlažbě ve stejnou chvíli. Náhoda je svede dohromady a pomocí drobné lži - předstírají před postarší domovnicí se sklony k alkoholismu, Marshou (Julia Deakin), že jsou pár - získají levný byt. Ten se záhy stává centrem všemožných bláznivých příhod, do kterých se tak či onak zapojuje také podivýnský malíř Brian (Mark Heep), Timův nejlepší kámoš a nadšenec do zbraní a armády Mike (Nick Frost) či Daisina post-hipiesácká kamarádka Twist (Katy Carmichael). (Eddard)

Recenze uživatele noriaki k tomuto seriálu (1)

Spaced (1999)

Tak takové to je, když někomu nesedne vysoce oceňovaný britský sitcom. Nikdy jsem si nemyslel že mě to někdy potká, protože zatím platilo, že co jsem si stáhl, to jsem začal zbožňovat. Až teď jsem poprvé tvrdě narazil. Spaced jsem dal šanci, ale ani po první sérii se u mě nedostal alespoň do průměru. K postavám jsem si nevypracoval vůbec žádný vztah, humor mě naprosto minul a většinu dílů jsem se pronudil. Popkulturní odkazy jsou sice zajímavé, ale takové Community je má zpracované mnohokrát lépe. Tohle holt není seriál pro mě. ()