Setkávají se postavy z Mužovy minulosti a on se ocitá tváří v tvář starému známému. Vydává na znepokojivou duševní cestu. (HBO Max)

KarlN

Podle mého velmi dobrá i lehce halucinogenně vzpomínková část. Poměrně zajímavě pojatá scéna s výběrem dveří, jakožto alegorií výběru, záblesků paměti. ()

warrenur

Po zvlastnom reunion - detektiv, "rozvetveny" a "zabudnuvsi" si dopraju kratsi road-trip za "balickom". Na mieste sa vsak dostavi metaforicky a i skutocny "psycho-trip" do spomienok ustredneho typka. A ten trva 3/4 epizody. V pozadi hra uz notoricky znama, vyborna a atmosfericka "If I didn't care..."od "The Ink Spots", ktora vo filmoch a hrach hra uz 82 rokov od svojho vzniku :) . Ano, ma to slusny wibe, nadherne zostrihane, s peknym zvukovym doprovodom. A samotny zaver konecne ukaze i na tajomny telefonat nasej "multi-passovej" kocky. Slusne, ale nie som z toho az tak "na vetvi", mali sme i zabavnejsie epizody. 70% Snad zaverecna epizoda bude pecka, vidim tam par linii. ()

HarryCameron

Chápem, že divák sa v istom momente potrebuje dozvedieť čo sa stalo pred udalosťami v úplne prvej časti, avšak táto pomalá psychologická LSD cesta v Elliotových spomienkach ma nebavila. Oproti predošlej časti to bola strašná nuda. 35% ()

Anderton

V retrospektívach sa dozvedáme (skoro) celý Elliotov príbeh. Nie je to nič svetoborné či meniace scenáristické štruktúry, ale je to skvele nakrútené. Ír si totiž spomína na veci vďaka neúmyselnému vypitiu vody s prídavkom LSD a podľa toho aj jeho spomínanie vyzerá. Že nebol pred nehodou žiadnym svätúšikom, bolo jasné už od začiatku. Po náloži dôležitých informácií bude finále asi skôr už len doklepnutím príbehu. ()