Dílky skládačky do sebe začínají zapadat. Bude konečně odhalena pravda o Mužově totožnosti? (HBO Max)

KarlN

Trochu patetický úvod do závěrečné části jinak výborného seriálu...s hodně ujetým "romantickým" překvapením (taky se mohla v průběhu posledních dvou dílů alespoň převléct). Tohle tvůrci vážně lehce přehnali. Ale jinak naprostý a vysoký nadprůměr tak jako samotný závěr posledního dílu série. ()

Anderton

Obával som sa, že finále bude len doklepnutím všetkého, čo sme doteraz videli, ale tvorcovia pre nás nachystali zopár prekvapení. Vrátane toho záverečného, dosť prekvapivého. Že Elliot má za sebou niečo horšie, ako si on sám dokázal pripustiť, na to sme vopred prišli asi všetci. Ale pointa napriek tomu dokáže šokovať a udať záveru seriálu vážnejší tón. Turista otvára otázku, či človeka a jeho charakter robí jeho pamäť, alebo je to zlo či dobro ňom od začiatku. A zároveň na ňu aj jednoznačne odpovedá. Prečo nie. ()

warrenur

Nemozem si pomoct, ale hned uvod epizody a rozhovor na pozadi toho telefonatu ... ved to bolo ako scena z najlacnejsiej telenovely....wtf?! Zvlast ten Lucyin/Vicroriin part. Ten bol strasny. I nasledne bluznenie a filozofovanie v aute....Vsetku doterajsiu, a obcas ozaj uspesnu, snahu, co najviac sa priblizit uspesnemu Fargu, tymto, v mojich ociach, uplne hlupo a lacno zahrabali. To si vazne tuto scenu nikto nepozrel a nevypocul? A zabavnost nepobrala ani hlupucka drama v bistre. Takmer to vyvazilo konecne rozuzlenie pribehu, kto je rusky hovoriaca Lena. Ten pribeh mal ozaj riaden dopad. A tiez to, ked druhykrat v spravny moment zrecyklovali, uz mnou spominanu, vybornu, "If I didn't care". Vtedy uz aj nasa "detektivka" i osobnostne "precitla". Poslana sms a zaverecne minuty opat uz mali fajny wibe. Museli polovicu epizody tak zvrtat? Posledna stvrtina na plny pocet, to predtym, ledva dvojhviezdie. ()

HarryCameron

Recenzia obsahuje SPOILER. Namiesto gradujucého deja počas poslednej epizódy tu môžeme vidieť rychlu smrť hlavného "záporaka" hneď  v úvode, trápnu "rukojemnicku drámu" v kaviarni a dva pokusy o samovraždu hlavného hrdinu. Miestami som nevedel či naozaj sledujem krimithriller alebo psychologickú drámu. Proste finále , ale že na úplnú p* * * . Za mňa, sklamanie. ()