Reklama

Reklama

Daňová sezóna

  • USA Tax Season

Obsahy(1)

Elen Miles snil vždy o vlastní firmě. Proto se společně s matkou přestěhuje do Hollywoodu, kde si pořizuje malou účetní kancelář o 4 zaměstnancích. Jeho nadšení ale okamžitě bere za své, když zjišťuje, že kancelář nabízí různé služby, rozhodně ale ne ty daňové. Zaměstnanci mají každý svůj vlastní business, počínaje prostitucí, sázkovou kanceláří a jinými aktivitami, vlastně už ani účetnictví nezvládají. Zvládne Elen s nečekanou pomocí svoji firmu zachránit? (Rakosnicek77)

(více)

Recenze (2)

pend 

všechny recenze uživatele

Průměrná komedie o záchraně skomírající daňové poradny v prosperující firmu. Majitel firmy, dosti naivní účetní, se snadno nechá obelstít od filmových hvězd...Až příchod jeho neoblíbené matky vše změní. Tato osoba se nenechá od nikoho nachytat a kancelář začne prosperovat... ()

Rakosnicek77 

všechny recenze uživatele

Tak devadesátková záležitost made in vhs :-) Jde o průměrnou komedii, kterak naivní jeliman málem o kejhák přišel. Stačilo k hlavní dějové linii přidat záměnu účetních knih, mafiána a jeho "zabijáky" přidat rozumné množství humoru a vznikla celkem obstojná oddechovka. ()

Reklama

Reklama

Reklama