poster

Děs v hlavě

 • anglický

  Mindwarp

 • anglický

  Brain Slasher

Horor / Sci-Fi / Thriller

USA, 1992, 91 min

Režie:

Steve Barnett

Hudba:

Mark Governor

Producenti:

Christopher Webster

Střih:

Adam Wolfe

Scénografie:

Kim Hix

Kostýmy:

Ida Gearon
(další profese)

Komentáře uživatelů k filmu (9)

 • ledzepfan
  **

  Campbell, dobré masky a relativně chytrá (i když předvídatelná) pointa. Jinak je to prostě brak který by mohl trochu lépe fungovat, kdyby byl o 30minut kratší. 2 nebo 3(31.3.2015)

 • raimi
  ***

  To zas bylo, totok! :-) Hoši z Fangorie si splnili svůj sen a natočili si v devadesátýmdruhým svůj postapokapyptický biják. Přesně v duchu šílených italských osmdesátkových trashů. Jenom jsem čekal kdy se objeví George Eastman. :-) Rozpočet vypadá jako by vyšel na 25 dolarů, přičemž 24 prožral Bruce Campbell a zbytek šel na produkci. Ještě že u toho byli hoši z K.N.B. Effects, kteří se tady poměrně utrhli z řetězu a potěšili efektně předimenzovaným gore a krveprolíváním. Totální WTF snímek, ale kdo to tak má rád a přistoupí na hru, dobře se pobaví. :-)(29.3.2015)

 • cariada
  ***

  Na můj vkus až moc předvidatelné. Pořád jsem si říkal ,že to je jen virtuální realita, a ona to opravdu byla. chtěla skutečný svět tak ho dostala. Škoda jen že to podzemí bylo takové moc potemnělé. Spíš bych si uměl to vše představit na povrchu.(23.6.2015)

 • Ironfood
  *

  Béčkový film se slabým příběhem a téměř nulovým napětím. Navíc se bere příliš vážně a zároveň není udělaný až tak extrémně špatně, aby to bylo vtipné (i když výkon představitelky hlavní hrdinky je místy dost tragický, zvlášť v kombinaci s českým dabingem). Výsledkem je hodina a půl čisté nudy, kterou nezachrání ani Bruce Campbell, zvlášť když nepoužívá motorovou pilu a neutrousí ani jednu vtipnou hlášku.(24.8.2018)

 • bierce
  ***

  V daleké budoucnosti žijí lidé pod zemí a většinu svého života tráví sněním v uměle vyvolaném spánku.Hlavní hrdinka zabije ve spánku svou matku a je za to centrálním počítačem odsouzena k životu na povrchu zničené planety.Tam potká Bruce Campbella, tedy muže svých snů, a společně se snaží přemoci tajemného vládce podzemní říše Lezounů.Ale nic není tak, jak navenek vypadá...Poměrně zábavný film, který je navíc podpořen několika docela brutálními scénami.Škoda jen, že Bruce Campbell se celou dobu tváří tak vážně...trocha humoru by filmu výrazně prospěla.(9.8.2003)

 • Teardown
  ****

  Námět jako hrom. Postapokaliptická budocnost, planeta zdecimovaná atomovou válkou, tlupy krvežíznivých kanibalů a samozřejmě akční Bruce, který vyměnil pilu s brokovnicí za primitivní kuš a meč. Nicméně rány rozdávat bude(schytávat ještě víc) a nezastaví ho ani takovej prevít, jakým je starouš Angus Scrimm, kterého mají podzemní mutanti za svého nejmocnějšího pána. Prostě oba v perfektní kondici změří své síly. To se pak začnou dít věci. A rada na závěr. Nekoukejte na rozpočet, mávněte rukou na ty pitominy okolo a hlavně Mindwarp nesrovnávejte s filmy, od kterých tu očividně drobně opisoval. Pak vám tenhle nepatrně ujetý nátěr určitě přijde k chuti.(11.4.2010)

 • Corpsegrinder
  **

  Lehce podprůměrný béčko kde za to stojí snad jen celkem oškivá scéna s mlejnkem na maso.(20.7.2015)

 • TERRORDROME
  ***

  Tak som sa mrkol na ďalšiu béčkovú sci-fi relikviu počiatku 90-tych rokov. Akúsi ženu už nudí preležať väčšinu života vo vrtuálnej realite a začne tropiť hlúposti ktorých následkom je vyhostenie z luxusu do postapokalyptickej pustiny plnej zmutovaných kanibalov. Zachrániť ju môže iba samotný Bruce Campbell, lenže ten bude sám dostávať na riť viac než je zdravé a skončí v smradľavých podzemných chodbách kde musí vykopávať haraburdy. Mutanti sú síce blbý ako mliečne kultúry v jogurte, ale ich vodcom nie je nikto iný ako "Dlháň" Angus Scrimm, čo hororového fanúšika tiež poteší. A poteší aj značné množstvo poctivej odpornej brutality ( prepichovanie, napichovanie, rozsekávanie ). Menej už nadchne celková bezradnosť kde sa všetko deje tak nejak mimochodom a točí sa v kruhu ( hrdinov zajmú, potom sa vyslobodia, znovu ich zajmú a tak ). Najhoršie je, že Bruce Campbell sa musí celý čas tváriť úplne vážne, pretože ako všetci vieme práve humor z neho vždy robil borca a bez neho je to len tuctový drsňák. Záverečná pointa je tiež na chuja, takže by som to celkovo ohodnotil dosť priemerne, ale o triedu lepšie než podobný Hardware.(18.1.2013)

 • intro
  **

  Tohle teda byla šílenost. Lidský odšťavňovač ? Člověk se někdy diví co se dá ještě vymyslet. Holt 90 léta:)) No aspoň ten Bruce to krapet zachraňuje.(30.12.2014)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace