Ešte ani nestihla vychladnúť stolička v cele, na ktorej Carl (Bruce Cambell) ešte pred chvíľou sedel a kde si odpykával svoj päťročný trest, a už sa rúti v ukradnutej dodávke spolu so svojím kamošom a nerozlučným spoločníkom Patrickom (Jeremy Roberts) na akciu, ktorú svedomito celý ten čas vo väzení plánoval. On vymyslel plán, Patrick zaobstaral ľudí potrebných pre lúpež. Avšak po ceste k mieste činu sa nečakane začínajú odkrývať štrbiny v naoko bezchybnom pláne, ktoré ho zrazu zmenia na nebezpečné preteky s časom. (sochoking)

Adrian

Heist variácia s priznanou inšpiráciou v štýle nasnímania (kvázi film na "jeden záber") na Htichov "Rope". Bruce je skvelý, úvodná tretina ako i samotná lúpež veľmi svižne rozohratá a to aj napriek celkovej naivite plánu, resp. zabezpečenia jeho kľúčových zložiek. Ovšem na druhej strane, lúpež nepripravoval Danny Ocean, ale obyčajný ex-con ;-). Škoda, že posledná tretina stráca miestami tempo až nedzravo často, ovšem parafrázujúc jednu z postáv "nie je to dokonalé, ale pozerateľné určite". 7/10 ()

JFL

Fajnová nízkorozpočtová indie hříčka dnes láká hlavně obsazením Bruce Campbella v hlavní roli a vyznívá jako jedna z post-tarantinovek, kde sledujeme kriminálníky v jejich volném čase vyplněném tlacháním o životě, popkultuře i jejich vlastních titěrných snech, a které zpřítomňují svou žánrovost a samotné filmové médium. V tomto případě se tak děje díky gimmicku iluze vyprávění v reálném čase a jakoby na jeden záběr, přičemž se navíc doslovně avizují klíčové deadliny a úkoly pro postavy. Oproti dalším dobovým indiečkům jako např. "Floundering" (1994), "American Strays" (1996), "The Grave" (1996) i samotným tehdejším Tarantinovým filmům se "Running Time" liší svou odvázanou hravostí a nevážností. Neutápí se v zasmušilosti a existenciální tísni bezcílné generace, ani nedává okázale najevo svou sofistikovanost. Jen si prostě užívá radosti z realizování zvoleného jednozáběrového konceptu. Značně to vychází z faktu, že Josh Becker ve skutečnosti nenáleží do devadesátkové vlny nezávislých filmařů, ale coby souputník a spolupracovník bratří Raimiových patří již do předchozí a více popově, žánrově a v jádru nekonfliktně definované generace filmových nadšenců s kamerou v ruce. ()

Lacike

Ja to taka slusna Heist jednohubka na ktorej je najviac zaujimave, ze Bruce Campbell tu hra civilne. Celkom mu to ide, ale aj tak sa mi viac paci, ked zabavne prehrava. Samotna zapletka je na rovnakej nie prilis inteligentnej urovni ako jej hlavny hrdina. Keby to malo vtipnejsie dialogy a trochu dravejsiu a drsnejsiu reziu, tak by to bola zabavna epizodka v style devätdesiatkovych Tarantinoviek. V tomto prevedeni je vysledkom seriozne pojaty pribeh o lupezi s postavami, ktore prilis vela rozumu nepobrali. A este je to akoze natocene na jeden zaber. Priznam sa, ze mna to trochu otravovalo a radsej by som prijal, keby to bolo natocene normalne. Najviac sa mi pacil romanticky zaver. Hlavne za ten nakoniec davam aj tretiu hviezdicku. 6/10. ()

Boomstick

Mal som tento film pribaleny k Evil Dead DVD tak som si ho pozrel a bol som prijemne prekvapeny.Josh Becker spravil fakt pozoruhodny film,ktory bol natoceny na jeden zatah.Bruce Campbell hra na moj vkus az prilis serioznu postavu,ale v tomto filme to proste inak neslo.Esteticke "ciernobielo" filmu slusi,o strihu sa tu neda hovorit (kedze sa tu v podstate ziadny nenachadza),dej je dost dynamicky,herci v pohode.Take prijemne pozeranicko,mozno aj na niekolko krat. ()