Pánský klub

(divadelní záznam)

Divadelní inscenace Divadla Na Jezerce... Na sezení pro eroticky závislé se seznamuje majitel cykloservisu Eda (Milan Šteindler) s učitelem dějepisu a tělocviku Cyrilem (Michal Stejskal), stárnoucím rockerem jménem GIGI (Zdeněk Žák), scenáristou na odpočinku Přemkem (Rudolf Stärz) a mladým ajťákem Martinem (Martin Leták). Terapii vede čerstvě dostudovaná a nezadaná Linda (Kristýna Hrušínská), pro kterou se setkání s partou rozličných mužských charakterů stává osudovým krokem nejen v profesní kariéře. Záznam divadelní inscenace natočil režisér Petr Soukup. (Česká televize)

Bozvav

Skvěle udělané představení, které pobaví hlavně skvělými hláškami  zajímavým uhlem pohledu na dnes velmi přeceňovaná témata. Za mne spokojenost. Pokud bude možnost, určitě bych chtěla vidět naživo. ()

Arsenal83

Keby som to videl naživo v divadle, tak by som určite neľutoval ani cent resp. ani korunu. Zábava pri jednoduchom princípe a zbytočne napriek sexuálnej téme to nie je prehnané. A hlavne výborní herci a veľmi sympatická herečka. ()

blondboss

Na to, že tu ide o divadelné predstavenie, ktoré z televízie väčšinou nemá ten správny šmrnc, tak som bol milo prekvapený jednak hereckými výkonmi, jednak konceptom a humorom, ale v neposlednom rade aj samotnými myšlienkami, ktoré uzatvárali dej. Vcelku zaujímavé a vidieť to v divadle môže byť super zážitok. Takto z telky len tri hviezdy. 65 % ()

angel74

Skvěle fungující komedie, ve které se najde celkem dost životních či vztahových mouder. Svou velmi zdařilou inscenací Pánský klub Matěj Balcar dokazuje, že sezení pro eroticky závislé se dá podat velmi vtipně i bez přehršle vulgarismů. Každopádně jsem se výtečně bavila a věřím, že naživo by to bylo ještě lepší. Pro sebe jsem si tu objevila Michala Stejskala, jehož učitelský pohled na svět u mě spolehlivě vyvolával salvy smíchu. (85%) ()

ostravak30

Pánský je jistě komedie, která pobaví. Mě pobavila. 4 eroticky závislí mužští, a jeden toužící po zkušenostech, se sejdou v poradně, kterou vede mladá psycholožka. Muži vedou klasické chlapské dialogy a ty jsou propírány různými generacemi a zkušenostmi. Dialogy jsou trefné a vtipné. Mužský svět je na pranýři toho, jací doopravdy jsme. Pravdou ale je, že bez účasti žen by to zkrátka nešlo. A na paškál si autor vzal i psychology, kteří leckdy mohou něco hlásat, ale otázkou je nakolik sami podle svých rad žijí. Jak je ostatně na konci řečeno, neměli bychom lehce soudit, když neznáme pozadí toho či onoho. Ale jen málokdo si to včas uvědomí, když se do podobné situace dostane, znám to i podle sebe, je to zkrátka moc těžké. Jinak to ale pánům vedle sebe svědčilo, jen Martin Leták se ještě musí vyhrát, občas na něm byla patrná nervozita, sem tam se přeřekl... ()