Tornádo (TV film)

Randy Sutter

Kostýmy:

Robert M. Moore
  • Wacoslav1

Jedna rada pro tvurce kdyz nejsou prachy ani na prumerny efekty radsi se do do tohoto zanru neserte sympatak Bruce to nevytrhne(21.2.2012)

• Karlos80

Ale notak tak špatné to zas nebylo:-) Svým způsobem i trochu naučné a poučné..:-D(7.9.2008)

• Gemini

Opravdu hoóóóódně zoufalá televizní verze Twistera. Až se jeden diví, k čemu se to ten Campbell propůjčil.(23.5.2005)

• spiritus

Totálně ně zplácaný film, plný nelogičností a protikladů. Film je velmi nepovedenou kopií Twistera a je vyloženě film v mnohém vykrádá i když velmi úsměvně. Efekty jsou katastrofální a navíc je film plný nesmyslných vsuvek, které nesouvisí vůbec s ničím. Přesto film nehodnotím úplně nejhůř. Koukat se na něj dalo, když si udržíte velký nadhled a berete to spíš jako parodii, tak se to skutečně dá. Zejména Bruce Campbell a L.Q.Jones, filmu dávají něco, co ho zachraňuje z hnoje. :-)(7.8.2006)

• lakikaki

Véééľmi teoretický film - o tornádach sa tu hovorí po celý čas a dozviete sa o nich plno informácií (ktorým však nerozumie ani laik a pravdepodobne ani odborník), ale ani jedno neuvidíte poriadne. Na tomto snímku mi je sympatická aspoň snaha vyzerať (ale naozaj iba vyzerať) premyslene a zároveň sa nepokúšať hrať na niečo, čím tupý televízny film nemôže byť. Jediným dôvodom, kvôli ktorému som si tento snímok vôbec zapol bol Bruce Campbell. A ten ostal aj jediným dôvodom, prečo mi toto Tornádo nespáchalo v hlave žiadnu výraznú škodu.(8.9.2008)