Štvanice (S06E01) (epizoda)

• Německo

Hetzjagd

Akční / Krimi / Drama

Německo, 2002, 1 h 32 min

Tento seriál sleduji už od dětství a když mám čas, vždy se na něj rád podívám. Někomu vadí nerealističnost kaskadérských kousků Semira Gerkchana, ale dobře se u toho seriálu relaxuje. Je to perfektní oddechová záležitost. Vždy kvalitní zápletka, někdy krásná super auta a občas i nádherné ženy :-) Na Kobře sem vyrostl a i když nehltám každý díl, pár sérií jsem už zhlédnul a když ji zastihnu v televizi rád se podívám. Nadměrná dávka akce a napětí, lehké množství humoru. Takto by měl vypadat koukatelný seriál. Není asi nikdo kdo by ji neznal, ale pokud přece jenom - Kobru 11 směle doporučuji!(28.1.2012)

Bouračky jsou stále efektivní, jen ten příběh je moc předvídatelný (dokonce i na Kobru 11). Ale úplně nejvíc mě dorazil závěr, do kterého začala hrát ústřední písnička filmu Pearl Harboru (pro ty, kdo ji neznají - "Faith Hill - There You'll Be"). Co říct závěrem, snad jen, že v porovnání s tímhle je to hodně průměrná záležitost. A proto ji tak hodnotím.(20.11.2009)

Epizoda Štvanice je přesně ten důvod proč jsem jako dítě měl rád kobru 11 a proto mě její novodobé směřování alá vysmáté vybuchující šajze nebetyčně vytáčí. Děj a akce by dle mého názoru obstály i jako akční film do kin, místy bych to "potunil" aby z toho zase tak moc ta televizní produkce nekřičela, ale jako celek to funguje moc dobře.Zločince jsem nenáviděl a ten jejich konec byl opravdu vypečený...(10.3.2018)

Kobra 11- pilotní film k 6. sezóně. A hned se na to vlítne zhurta. Štavnice, poštvaná proti dvěma "hrdinům" je napínavá a Kobra 11 pořád ve své nejlepší formě. Opět se jedná o podívanou, při které se nebudete nudit. Sice té napínavosti popravdě mnoho není, ale to vynahradí dosyta spousta akčních scén.(29.6.2009)

Pilotní film k 6. sérii. 4 hvězdy z nostalgie. Předposlední řada Kobry 11, než jsem ten seriál přestal aktivně sledovat, začala slušně. Semir a Tom na útěku a proti všem. Bohužel už se tady objevuje to, co i v mnoha následujících epizodách - jak se v epizodě objeví ve větší roli nějaký policista, na konci vyjde najevo, že je zkorumpovaný a patří k té bandě zločinců, po které hlavní hrdinové zrovna jdou. Toto téma se od 6. série objevovalo v každém třetím dílu a už tenkrát mi pilo krev.(29.6.2009)