Křest ohněm (S07E01) (epizoda)

• Německo

Feuertaufe

Akční / Krimi / Drama

Německo, 2003, 1 h 31 min

Scénáristé nasadili jako Semirova parťáka drsného young-cool-german-boye s nagelovanými vlasy a úsměvem, po kterém zvlhne každá slečna pod dvacet, a můj zájem o do té doby koukatelný a zábavný seriál šel do kytek... nebo to bylo tím, že už jsem nebyl teen?(20.10.2009)

To byl teda krest ohnem toho mladyho nagelovanyho blbecka proste nemuzu ani videt ale to uz jsem psal jinde nicmene tady ho aspon Semir docela slusne stira a nema tady ten idol vsech patnactek az takovej prostor jinak prumernej pilot mira prehnanosti nijak nevybocuje litajici kontejnery padaji na dalnici protagonisti filmu si davaji fajt zaveseny na vlajicim uvolnenym jerabu jedouciho hasicskyho auta no proste takova typicka Kobra 11 se vsim vsudy(11.7.2013)

Tento seriál sleduji už od dětství a když mám čas, vždy se na něj rád podívám. Někomu vadí nerealističnost kaskadérských kousků Semira Gerkchana, ale dobře se u toho seriálu relaxuje. Je to perfektní oddechová záležitost. Vždy kvalitní zápletka, někdy krásná super auta a občas i nádherné ženy :-) Na Kobře sem vyrostl a i když nehltám každý díl, pár sérií jsem už zhlédnul a když ji zastihnu v televizi rád se podívám. Nadměrná dávka akce a napětí, lehké množství humoru. Takto by měl vypadat koukatelný seriál. Není asi nikdo kdo by ji neznal, ale pokud přece jenom - Kobru 11 směle doporučuji!(28.1.2012)

Nevim, mě moc Christian Oliver nesedl, možná to je tím, že jsem zvyklej na ost. partáci Semira.(12.8.2011)

Pilot k 7.sérii a máme tu nového partáka Semira - Jana Richtera. Je to dobrý parták a epizoda je povedená. Je napínavá, akční, spistu honiček. Ale něco tu z předešlých epizod chybí. Přesto je to tak na 91% = *****(19.11.2012)