poster

Na život a na smrt (S11E01) (epizoda)

 • Německo

  Auf Leben und Tod

 • Slovensko

  Na život a na smrť

Akční / Krimi / Drama

Německo, 2007, 1 h 31 min

 • marek29
  ****

  Tento seriál sleduji už od dětství a když mám čas, vždy se na něj rád podívám. Někomu vadí nerealističnost kaskadérských kousků Semira Gerkchana, ale dobře se u toho seriálu relaxuje. Je to perfektní oddechová záležitost. Vždy kvalitní zápletka, někdy krásná super auta a občas i nádherné ženy :-) Na Kobře sem vyrostl a i když nehltám každý díl, pár sérií jsem už zhlédnul a když ji zastihnu v televizi rád se podívám. Nadměrná dávka akce a napětí, lehké množství humoru. Takto by měl vypadat koukatelný seriál. Není asi nikdo kdo by ji neznal, ale pokud přece jenom - Kobru 11 směle doporučuji!(28.1.2012)

 • LachtanShows
  *****

  Bez debat nejemotivnější díl celého seriálu. Tom Kranich byl s tváří sympaťáka Reného Steinkeho a pro nás i kvůli úžasnému dabingu Aleše Procházky vůbec nejlepší postavou, kterou kdy Kobra disponovala, bohužel se ale opět dostavily pro mě neznámé důvody, kdy jsme se zase loučili s hlavním aktérem. Pan Burkhard zahrál Chrise velmi dobře, ale Toma už nikdy nikdo nenahradil.(23.2.2020)

 • ocypuc

  Umřel Tom Kranich, můj nejoblíbenější Semirův parťák a určitě nejen můj. Bohužel jeho nástupce (Gedeon Burkhard) žádný zázrak nepředvedl a tak následující dvě série s ním byla Kobra 11 o cosi slabší. Naštěstí to zachraňovali jiní. Ale vraťme se pilotnímu dílu. Neumírá Tomova přítělkyně ale umírá Tom jako zatím utajený přítel sekretářky Zuzany. Je to veliká škoda. Jinak moc povedený díl, opět plný akce a napětí.(21.8.2012)

 • Wacoslav1
  ****

  Tak tohle byla docela slusna jizda tvurci nejdriv udelaji divakum peknou svinarnu kdyz nechaji rozstrilet podle mne nejsympatictejsiho Semirova partaka a jeste mu ho nechaji umrit v naruci nacez Semirovy hrabne a zacne hlava nehlava pronasledovat Burkharda s presvedcenim ze on je ten vrah a netusi pritom ze je to tajny agent a jeho budouci partner kvalitni svizna zalezitost tentokrat bez zbytecnych volovin plna tradicne destruktivni akce i finale tu bylo velice solidni dost dobrej pilot bavil jsem se(6.7.2013)

 • LukasCL
  ****

  Jeden z nejdrsnějších pilotů, už jen díky tomu, že o život přijde nejlepší Semirův parťák Tom. Kdo ale vraždil není tak úplně jasné. Tomova vražda proběhne zhruba po 20 minutách (mohla být podle mého názoru lepší, vběhnutí do pasti a následný odstřel.....Tom by si zasloužil lepší smrt) a vše ukazuje na Semirova budoucího parťáka Chrise Rittera. Chris mi v Kobře moc neseděl a ani se tam naštěstí moc dlouho neohřál.(21.3.2011)