Na vlastní pěst (S13E01) (epizoda)

• Německo

Auf eigene Faust

Akční / Krimi / Drama

Německo, 2008, 1 h 45 min

Axel Sand

Nik Reich

Stefan Retzbach

Martin Rahner

tohle je ten nejbláznivější díl kobry 11, na který je, co se týče šílených akčních scén, krátká i většina Bondovek. Ty šílené bouračky na dálnici mě nepřestanou bavit snad nikdy, sranda je i když zločinci rozstřílí na hadry policejní stanici, ke konci už to začne být trochu ohrané a co se týče příběhu, je taky dost slabý. Ale na to, jak Semir sestřelí druhý vrtulník na dálnici explozí auta pod ním, na to nikdy nezapomenu :D :D(7.11.2012)

• xaver

Lituji jenom, že to suspendování nebylo trvalé a séroe Kobra 11 má pokračování. Hodně stupidní seriál s ještě stupidnějšími policisty. Prakticky vždy řeší šílené průšvihy, které zavinily svojí neschopností, aby potom najednou byli strašně schopní a všehoschopní. Obecně oblíbené situace v různých dílech Kobry 11, kdy jim pachatel ujíždí po dálnici, aby v rychlosti přes 200 km/h vyletěl z dálnice a po několika kotrmelcích, kdy zdemolované auto skončí na střeše, z tohoto utekl dvěma trénovaným policistům je zase výsměchem diváka ze strany autorů, především režiséra. Ta jedna hvězdička je z milosti, za první sérii, kdy se na to občas ještě dalo podívat.(17.9.2013)

Tento seriál sleduji už od dětství a když mám čas, vždy se na něj rád podívám. Někomu vadí nerealističnost kaskadérských kousků Semira Gerkchana, ale dobře se u toho seriálu relaxuje. Je to perfektní oddechová záležitost. Vždy kvalitní zápletka, někdy krásná super auta a občas i nádherné ženy :-) Na Kobře sem vyrostl a i když nehltám každý díl, pár sérií jsem už zhlédnul a když ji zastihnu v televizi rád se podívám. Nadměrná dávka akce a napětí, lehké množství humoru. Takto by měl vypadat koukatelný seriál. Není asi nikdo kdo by ji neznal, ale pokud přece jenom - Kobru 11 směle doporučuji!(28.1.2012)

Kobra 11- pilotní film ke 13. sezóně. Zní to neuvěřitelně, ale seriál pořád pokračuje, dá se na to koukat. Nový parťák je docela sympaťák a mladé divačky se určitě těší jen a jen na něj, ale mě je nějakej borec šumák. I když se v tomhle pilotu docela otrkávají oba. Jedná se o průměrný pilot, který není tak špatný, jako některý. Fajnový poster :-)(31.3.2010)

Co mu je? dostal zachvat alergicky tentononc... tak tahle hlaska je za sto! no musim rict ze krajta4 eh teda pardon kobra11 jde uplne mimo mne z puvodniho serialu jsem neco malo videl ale ani poradne nevim co a netroufam si to hodnotit tenhle skvost jsem zhlednul na doporuceni uzivatele mzss1 ktery mi porad basnil jak je to skvely uzasny a nezapomenutelny a jak to tedy vidim ja? no vidim to na standartni blbost made in Germany jakoze Nemci ukazujou vsude mozne ze maji spoustu prachu muzou znicit iks aut a vubec delaji vsechno proto aby se za kazdou cenu priblizili Americkym akcnakum bohuzel kde není talent a invence tam zustava jenom porad ta sama blazniva a ulitla pakarna takze proc davam 3*? no hlavne proto ze to melo opravdu neskutecny guilty pleasure co chvili jsem se musel nad temi dialogy pribehem a vsim ostatnim placat do kolen tohle se proste neda brat vazne takze kdybych to hodnotil seriozne tak je to mezi odpadem a jednou hvezdou ale sranda to byla fakt neskutecna jinak i kdyz o serii opravdu moc nevim tak mi dochazi ze ze zacatku se jeste asi jednalo o jakz takz seriozni krimi serial kterej se vsak postupem casu vyprofiloval v totalne unrealnou akcni jizdu ale lidi to asi zerou kdyz uz se pokud vim nataci 18 serie nebo kolikata vubec coz je zrejmne dukaz ze i z tisickrat vylouhovaneho nametu se da jeste porad neco vyvarit no co se tech akcnich scen tyce neprekvapim asi kdyz uvedu ze mne vsechny ty desne cool zpomalovacky pri prestrelkach i nehodach aut neskutecne serou ale chapu ze zejmena v Nemecku uz je z toho asi trend takze takhle kravina to je ale vzhledem k tomu jak jsem se nakonec ve finale pobavil k tomu budu shovivavy a na zaver jeste malej postreh pro uzivatele Ouwen k tomu co bylo na silnici to nebyl krecek to byl jezek!(1.7.2013)

• - Toto je již devátý pilotní film Kobry 11 a osmý, který produkovala společnost Action Concept. (M.F.STUDIO)