Na vlastní pěst (S13E01) (epizoda)

• Německo

Stefan Retzbach

Martin Rahner

Scénografie:

Paul Margono

Naprosto perfektní pilot k 13.sérii, kde přichází k Semirovi nový parták Ben Jäger, který sice nepřekonal Chrise Rittera, ale skvěle ho nahradil. Pilot má neuvěřitelné množství akce, spoustu skvělých hlášek, nostalgii, přestřelky, honičky, perfektní hudbu. Trocha přehnanosti se najde, ale jde to. Film hodnotím na 99% = *****(19.11.2012)

Kobra 11- pilotní film ke 13. sezóně. Zní to neuvěřitelně, ale seriál pořád pokračuje, dá se na to koukat. Nový parťák je docela sympaťák a mladé divačky se určitě těší jen a jen na něj, ale mě je nějakej borec šumák. I když se v tomhle pilotu docela otrkávají oba. Jedná se o průměrný pilot, který není tak špatný, jako některý. Fajnový poster :-)(31.3.2010)

tohle je ten nejbláznivější díl kobry 11, na který je, co se týče šílených akčních scén, krátká i většina Bondovek. Ty šílené bouračky na dálnici mě nepřestanou bavit snad nikdy, sranda je i když zločinci rozstřílí na hadry policejní stanici, ke konci už to začne být trochu ohrané a co se týče příběhu, je taky dost slabý. Ale na to, jak Semir sestřelí druhý vrtulník na dálnici explozí auta pod ním, na to nikdy nezapomenu :D :D(7.11.2012)

Jeden z nejlepších pilotů Kobry 11. Poprvé se objevuje Ben Jäger, kterého jsem si nejvíce oblíbil ze všech Semirových parťáků. V tomto díle spoustu akce, skvělých scén. Akční scény propracované do dokonalosti. Skvělé hlášky, které mě opravdu bavily. Za mě dávám jednoznačně plný počet bodů. Tento díl nešel udělat lépe.(15.12.2020)

• xaver

Lituji jenom, že to suspendování nebylo trvalé a séroe Kobra 11 má pokračování. Hodně stupidní seriál s ještě stupidnějšími policisty. Prakticky vždy řeší šílené průšvihy, které zavinily svojí neschopností, aby potom najednou byli strašně schopní a všehoschopní. Obecně oblíbené situace v různých dílech Kobry 11, kdy jim pachatel ujíždí po dálnici, aby v rychlosti přes 200 km/h vyletěl z dálnice a po několika kotrmelcích, kdy zdemolované auto skončí na střeše, z tohoto utekl dvěma trénovaným policistům je zase výsměchem diváka ze strany autorů, především režiséra. Ta jedna hvězdička je z milosti, za první sérii, kdy se na to občas ještě dalo podívat.(17.9.2013)

• - Toto je již devátý pilotní film Kobry 11 a osmý, který produkovala společnost Action Concept. (M.F.STUDIO)