Reklama

Reklama

Zdá se, že Semirovo a Benovo parťáctví je u konce. Semir podlehl naléhání své ženy Andrey, aby odešel z nebezpečného místa u dálniční policie a nastoupil na ústředí, kde na něj čeká úřednická práce. Ben dostane novou parťačku Claudii - je tlustá a otravná. Přímo na dálnici je Ben svědkem brutální vraždy mladíka, jehož totožnost ho zavede k významnému vědci Oliveru Sturmovi. Najde ho smrtelně zraněného a on stihne policii říct jediné slovo, Djavo. K případu se nečekaně dostane i Semir, který na Sturma narazil při pátrání ve spisech svého případu... Semir a Ben se dozvědí o velké předávce zbraní, ke které má dojít v přístavu. Objeví se tam Max, který ukradl řídící modul k raketovým zbraním. Navíc už je jasné, kdo je tajemný Djavo. Je to srbský generál a válečný zločinec, po kterém mezinárodní policejní složky už dlouho pátrají. Před dvěma lety při zásahu německé policejní jednotky přišel o ženu a děti. Celou dobu plánuje krutou pomstu. Tou má být atentát na manželku německého prezidenta při připravovaném veřejném vystoupení. (TV Nova)

(více)

Recenze (15)

fabecc1222 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Jak mám averzi vůči pilotům k 14. a 15. sérii, tak jsem nějak zapomněl na (ne)kvalitu tohoto pilotního filmu. Tvůrci se z nějakého šíleného důvodu rozhodli jít v trendu Amerických trapných komedií, a přidali do děje několik velmi nežádoucích faktorů, jako jsou: 1. Tlustá "vtipná" policajtka, u které si divák přeje co nejhorší smrt 2. Blbou blondýnu, jejímž jediným úkolem je ukazovat dobře naplněný výstřih 3. Přechytralého nerda, který rozumí všemu, a sbalí krásnou blondýnu... Příběh je úplně stejně dementní, jako u výše zmíněných dílů. Ve výsledku tu máme takový trojblok nejhorších pilotů, a dost možná i nejhorších dilů celé Kobry. Plusové body za zabití Sturmiho, který už tak nebude otravovat v dalších dílech, a také za závěrečný odkaz na finále 3. řady. ()

Ouwen 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Po tomhle pilotu si chci zrekapitulovat všechny epizody Kobry, bavil jsem se naprosto královsky, nenašel jsem jediné hluché místo. Akce je zde plno, i když jsem věděl, že Semír s Benem přežijí, tak jsem se o hlavní postavy bál a kolikrát jsem se ponořil do citových scén, takže jsem s každým soucítil a smrt Sturmiho mne dostala, to jsem nečekal a bylo mi ho líto. Hlášek je spousta, humor tedy nechybí a příběh je fajn, záporáci cajk. // Vystřihl bych ty trapné dialogy s těma maturantama, nebo scény s tou špekatou píčou, jinak spokojenost a dávám 9/10 ()

Reklama

mzss1 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Další slvělý pilot k skvělé kobře 11. Tento pilot k 17.sérii je zcela netypický, než ty předchozí. Akce tu je hodně na začátku a hodně ke konci. Prostředek je také akční, ale soustředí se dosti i na hlavní postavy, zejména Semira, který zde už vypadá tak trochu strahně, ale furt je svěží. Konečné pronásledování vrtulníkem, kde okolo létají auta je dost přehnaná akční sekvence, ale to mi nějak nepřekáží. Příběh je dost dobrý, má své kouzlo. Hudba ve složení: Daniel Freundlieb, Jaro Messersmichdt a Nick Reich - první kombinace hudebních skladatelů. Celkem dobrá hudba a ke konci hvězdná, kdyse v několika variacích opakuje základní hudební motiv znělky kobry 11. U mě spokojenost. 90% = ***** ()

Ondr4H odpad!

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Další z řady exkrementních pilotů kdy Simír a jeho cirkus na kolečkách zachraňují svět od pošahanců, atentátníků, teroristů a zelenejch miniaturních mužíčků.Přihoďte nějaký ten echt germánskej humor(Který neexistuje) dodejte něměckého komika(Sakra to je ale protiklad), který hraje konspirátora a po jeho smrti ho oplakávali, pomalu více než Bonratha a Herzbergra.Asi jim měl říct budoucnost a jestli se Německo propadne do horoucích pekel... S láskou vzpomínám na piloty, kdy jim stačilo auto co nešlo zastavit... ()

Wacoslav1 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tak se ke mě dostala další užovka 12, teda pardon Kobra 11. Říkal jsem si kam se tento zdánlivě nekonečný seriál může posunout, ale po tom co jsem viděl 72 hodin v Istanbulu což byl ten největší odpad všech odpadů, tak jsem usoudil, že toto je absolutní dno tohoto seriálu a od teď to může být jenom lepší. No a musím konstatovat, že jsem se nespletl Anděl smrti je opět zase docela koukatelnej pilot. Humor se omezuje na minimum, pár hlášek tu je, ale naštěstí se to tentokrát nepřehání s nepřirozenými vtipy za každou cenu. Akce je tradičně přehnaná tak nějak přiměřeně, ale kouká se na to docela dobře. Samozřejmně je třeba vypnout mozek, protože kravina to je, ale dá se to přežít. Plusový body pak určitě přidávám za účast Ralfa Moellera jako hlavního záporáka a taky mě potěšila smrt toho konspiračního fanatika jehož postava byla opravdu neskutečně otravná a z duše jsem jí nenáviděl. Celkově je to průměrnej počin v rámci tohoto seriálu kterej neurazí a skalní fanoušky určitě potěší. K těm já se nepočítám, ale jak jsem napsal nijak mě to neiritovalo, takže to vidím tak na 50% ()

Galerie (8)

Reklama

Reklama