Zmrtvýchvstání (S18E01) (epizoda)

Auferstehung

Vzkriesenie

Akční / Krimi / Drama

Německo, 2013, 1 h 35 min

První půlka se mi líbila víc, to je každopádně jedno. Asi nejlepší pilot to je, chytrý námět a konečně drsný teroristi, ta finta s atomovou bombou mne vyrazila dech, jsem si fakt myslel, že je odpálená. Keller ve skvělé formě, škoda ho, jako parťák Semira by se hodil, vsuvka s Andreou je fakt dobrý nápad a konec na horách je originální nápad pro seriál. Jen mne to tolik emocionálně nezasáhlo a pár chyb se najde, přesto je to cool! 9/10(7.5.2014)

Díky tipu na tento díl jsem zpětně ohodnotil celý tento skvělý seriál který patří k tomu nejlepšímu co bylo v Německu natočeno. Občas se nevyhnul menším poklesům, ale poslední dobou se tvůrci vrací ke kořenům a to je dobře. Tenhle pilot mě každopádně nadchnul včetně strhujícího horského finále. Titulky jsem nepotřeboval. Němčina pro mě nepředstavuje problém. Takže super, že jsem na to náhodou narazil. Stálo to za to!(15.11.2013)

Velice zdařilý dvojdíl ze série Kobra 11. Jde viděl, že rozpočet nebyl malý (hodně bouraček, vybuchujících aut a všeho co ke kobře patří). Příběhově je to zase klasika i když pár zvratů zde je a také nestandardních průběh. Návrat Andrého překvapil a zajímavě oživil děj. Plán zločinců taky obdivuji, byl zajímavý a zlověstný, ale jim šlo zase o prachy. Hodnocení: 75/100.(13.5.2014)

No tak jsem se rozhodl zkouknout nejnovější pilot ke Kobře 11 a předem díky uživateli mzss1 za jeho koment i za spoilery! (sice jsem věděl dopředu jak to dopadne, ale páč se v Němčině moc nechytám, tak jsem aspoň věděl o čem to je) No a musím konstatovat, že se tenhle pilot celkem povedl. Je to laděný na vážnější notu vtípků ubylo to je patrný už od začátku. To však rozhodně není na škodu neboť se z tohoto seriálu v poslední době pomalu, ale jistě stávala sebeparodie. Celý příběh z tajemným návratem Semirova exparťáka je nad rámec scénářů Kobry 11 a je vcelku originální a dobře vymyšlenej. Plus finále kdy se kámoš mění v padoucha a nakonec umírá heroickou smrtí. Celý je to celkem slušně podaný akce je standartní. No co mi vadilo? Ta story s nevěrou Andrey tam byla zbytečně dělali z toho Tisíc a jednu noc. Občas nějaký ty hluchý místa. Všechno nebylo úplně vysvětleno... Takže každopádně po Andělu smrti opět celkem odraz vzhůru a poměrně slušnej díl. Jenom si už, ale budoucností tohoto seriálu nejsem příliš jistej. Prej bude další parťák... No uvidíme každopádně Semir tu bude asi strašit i v penzi. Aby jsme se jednou nedočkali titulu : Kobra11 Semir zasahuje z domova důchodců! Umění je vědět kdy skončit a to se ne vždy podaří. Každopádně tento pilot vidím na velmi lehký nadprůměr a konečných 55%(16.11.2013)

Při prvním seznámení s dějem tohoto pilotního filmu seriálu Kobra 11 mě velice potěšil návrat legendárního Andrého Fuxe, který nejen, že nezemřel, ale dokonce žil poměrně drsný život. Více již prozrazovat nebudu, neboť tentokrát se děj neotáčí jen okolo automobilových honiček, ale naopak se mnohem více zaměřuje na megalomanskou akci hlavních hrdinů s profesionálními teroristy, kteří jim tentokrát dají velmi zabrat. PS: Andrého návrat je po celý pilotním filmem hnacím motorem a velmi mě zklamalo, že závěr dopadl tak, jak dopadl, neboť bych si velice rád Andrého představil jako "nástupce" Bena, který v této sérii končí.(10.11.2013)