Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Semirova žena Andrea má narozeniny, ale jejich oslavu si Semir představoval trochu jinak: místo aby narozeniny strávili jako krásný den ve společnosti svých přátel, tak se Semir dozví nejen to, že jeho žena má zřejmě tajného milence, ale i fakt, že Ben o tom nějaký čas věděl. Semir musí posléze riskovat svůj život, aby ochránil architektku před skupinou tajemných únosců. A k tomu všemu budou Semir a jeho dcery brzy napadeni stejnými lidmi a na poslední chvíli je zachrání Semirův bývalý parťák, André Fux. Semir tomu nemůže uvěřit. Jak je to možné, že André žije, kde byl a co dělal těch 14 let? Semir Andrému nevěří i proto, že Fux má co dočinění s tajemným Raulem, který vyžaduje od architektky stavební plány na monstrózní projekt. Při hledání odpovědí na své otázky Semir neví, komu může věřit. A až při zúčtování v Alpách si uvědomí, jaká se zde vlastně hraje hra... (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (30)

Grogan odpad!

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tak Kobra 11 začala tahat mrtvoly z hrobu, aby je na konci slavně podruhé zabila (teda asi?). Ne, že bych to jinde neviděl, i ve sci-fi mi to dělá problém (a tam jsou ty možnosti vrácení širší než v nějaké detektivce), ale obvykle takový návrat znamená, že se herec k seriálu vrací, což není tenhle případ. Jinak tu máme tupou zápletku jak z bondovky, drama s nevěrou jak z turecké telenovely, tradičně přemrštěnou akci, sterilní herectví všech (třeba reakce nad zmrtvýchvstáním Andrého je naprosto nijaká, jakoby se takové věci běžně děly každý den). Škoda, že Semir při tom pádu ze skály nezařval, třeba by tím ten nesmysl konečně skončil... ()

Ouwen 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

První půlka se mi líbila víc, to je každopádně jedno. Asi nejlepší pilot to je, chytrý námět a konečně drsný teroristi, ta finta s atomovou bombou mne vyrazila dech, jsem si fakt myslel, že je odpálená. Keller ve skvělé formě, škoda ho, jako parťák Semira by se hodil, vsuvka s Andreou je fakt dobrý nápad a konec na horách je originální nápad pro seriál. Jen mne to tolik emocionálně nezasáhlo a pár chyb se najde, přesto je to cool! 9/10 ()

Reklama

MATADOR 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Pilotní film k 18. sérii # Na současné poměry Kobry 11, která prostě upadá a už to není ta klasika na které jsem vyrůstal, je sice tento pilot postaven na naprosto šíleném navrácení hlavní postavy, ale přesto zafungovala určitá nostalgie a i když se topí v patosu, bavil jsem se. Natolik, že jsem si všímal i určitých scénáristických pokroků, kdy jde vidět, že si skutečně někdo dal určitou práci a neposadil příběh jen na dálnici. Díky a RIP André! ()

ManOfPhoenix 

všechny recenze uživatele

POZOR! SPOILERY!! Kobru 11 jsem měl vždycky rád, ale tenhle díl je totálně něco jiného. Uvrhl svět Kobry 11 do temnější atmosféry, obrátil ten svět vzhůru nohama. Když jsem se tehdy před lety dozvěděl, že se v seriálu objeví po boku Semira znovu André Fux, byl jsem vážně natěšenej. Víte, mít sem tam nějaké ty staré kolegy potěší. Ale to, že se z Andrého stal padouch?! Tohle jsem fakt nečekal! Jako nejdřív jsem byl vážně zklamaný, ale na druhou stranu to byl docela nečekaný tah. A také i to, že má Andrea milence?!... tahle epizoda mě velice nadchla, ale i zklamala... 8/10. ()

mzss1 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

|96%| KOMENTÁŘ OBSAHUJE SPOILERY. Tentokrát musím psát komentář se spoilery, protože z toho pilotního filmu jsem byl naprosto rosekaný. Jinak to popsat nemůžu. Pro upřesnění. Toto je Pilotní film k 18.sérii seriálu Kobra 11. Tatao 18.série obsahuje pouze 7 epizod, nebot zde herec Tom Beck ke konci série končí. No nic, vrhneme se rovnou na věc. Kobru 11 mám strašně rád, takže je možné, že z mé strany někdy čiší i nadhodnocování, ikdyž výraz nadhodnocování vůbec neřeším. Furt a furt se zastávám názoru, že každý by si měl vytvořit svůj pohled, názor na film. Ne u všech tomu tak je. Tento pilotní tv film k mé oblibéné kobře je ze všech netradiční. Jednak se poprvé jedná o obživení kladné postavy, respektive Semirova starého, známého partáka z 2 a 3 série, Andrého Fuxe. Začnu nejdřív dějově popisovat, když už jsem si vyznačil spoilery. Nedokážu jinak vylíčit mé pocity, tak to celé shrnu po svém. Začátek začal normálně, sice se hned André objevil, později se ukázalo, že je tajný agent. Tak proto byl 14 let nezvěstný. Takže jediná chyba, za kterou odečtám procenta je, že to mohlo být lépe a dramatičtěji vysvětleno. Takže i hned od začátku je to jedno velké drama, poněvadš se Semir doví, že jeho žena Andrea mu zahnula a Ben o tom věděl. No fajn, pěkně to teda dramaticky začíná. Takže akce je tu poměrně dost, hlavně konec je docela velkolepý. Příběh je především staven na Andrém a to mě bavilo. Charaktery postav atd. Semir opět nesmrtelný, opět zahrál výborně. Když se film blíží ke konci s velkým šokem a s velkým zvratem se stane velmi neočekávaná věc. André je zrádce a patří k zločincům, který v tomto pilotu hrají velkou roli. Takže zrádce. První co si diváci, respektivě fanoušci uvědomí je fakt, že je to blbost, André byl přece hrdina. Já si myslel totéž a byl jsem naštván, ale pak jsem si uvědomil, že je toto velmi reálná epizoda či pilot. Žádné zastavení atomovky a pod, ale nýbrž krutá realita. Ještě úplný konec je snad ještě šokující. André se drží jen tak tak za ruku Semira ve skalách a André si nakonec uvědomí co provedl jak si zpackal život a pustí se, sám se rozhodne pro smrt. Takže toto je skutečná smrt už. No zní to komicky, André znova umřel, ale je to tak. Takže příběhově, Semir zde přišel o dost, vrátil se mu starý parták, který se změnil a nakonec skutečně zemřel. Andrea mu zahla. A Ben to Semirovi tajil. Sice jak telenovela, ale je to tak. Hudba je naprsoto perfektní. Daniel Freundlieb zde uvedl asi 8 hudebních variací znělek kobry 11, které mám tak rád. Ai celkově emotivní hudba, třeba ke séně, kdy André padá. Akce je slušně natočena, není nějak velkolepá, spíš na konci jí je dost. Myslím si, že nemá cenu toto už rozebírat. Netradiční pilot, ale já jsem spokojen, konečně přišli tvůrci na reálnou notu. ()

Galerie (21)

Reklama

Reklama