Reklama

Reklama

Kobra 11 - Série 18 (2013) (série)


1983 (S18E13)

(epizoda)
TV spot

Obsahy(1)

Oddělení dálniční policie slaví 30 let své existence. Z oslav Semira odvolá naléhavý telefonát jeho přítelkyně z mládí Siny. Sejdou se na dálničním odpočívadle, Sina je vystrašená, má obavy o život. Semir se ji snaží uklidnit, vzápětí však na ně někdo začne střílet, žena je postřelena. Během pár dnů jsou brutálně utopeni další dva členové bývalé party mladistvých, jejímž členem byl i Semir. Začíná být jasné, že se někdo mstí za to, co se stalo v minulosti. (TV Nova)

(více)

Videa (1)

TV spot

Recenze (5)

Sa.sa 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Dojemná epizoda plná emocí a neuvěřitelných 30 let existence.... Vysvětlení vzniku názvu Cobra 11... Zajímavé rozuzlení... Tak Semir a Andrea podepsali rozvodové papíry a jsou rozvedeni... Teda to je fakt hodně věcí na 1 epizodu ()

Ouwen 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Trošku přitažené za vlasy ohledně zápletky s prvním duem Kobry 11, ale scénář se mi nepodařilo prokouknout, byl až moc vypilovaný a zamixovaný v celkem jednoduchém příběhu. Alex se opět předvedl, viz paralyzer a otisky. Bylo to napínavé, nepředvídatelné a prostě klasicky dravé, co se týká akce. ()

Ondr4H 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Příběh se točí kolem jakési dvojice veteránů Cobry 11, která nikdy nebyla ve seriálu zmíněna a nikdy už nebude.Celkově tyto flashbackové epizody si pěkně pohrávají s nervy věrných fanoušků. protože vše z historie krásně otočí a něco k tomu přidají. Za zmínku stojí několikanásobné efektní přetočení Simírova BMW na začátku epizody. ()

soukyd33 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Někomu tu straší kostlivec ve skříni. Kdo to ale nakonec je? Zajímavý příběh. Poznámka: Zde se dozvíme, kde se vzalo jméno Kobra 11 (nebo spíše Cobra 11). Poznámka: Simír dal na konci Andree ještě jednu šanci zůstat spolu. Nepochopila to. ()

Galerie (10)

Reklama

Reklama