Policistka Tanja Försterová se po sedmi letech probrala z kómatu, do kterého upadla po těžkém zranění v akci, kdy působila jako agentka v utajení mezi mezinárodními překupníky drog. Při akci přišli všichni kromě Tanji o život, dodnes se ale nevyšetřilo, kam zmizely kokain a tři milióny eur. Situaci komplikuje také fakt, že Tanja, která se rychle uzdravuje, měla před sedmi lety milostný poměr se Semirem. Její lásku kóma zakonzervovalo, zatímco Semir je nyní šťastně ženatý a jeho žena Andrea je ve vysokém stupni těhotenství. Po Tanje jde drogová mafie, je přísně střežena, a tak gangsteři unesou Andreu. Chtějí obě ženy vyměnit. Semir a Ben chystají při výměně rukojmí léčku, ta se ale nezdaří. Mafiáni sice Andreu vrátí, ale na těle má připevněnou časovanou bombu. (TV Nova)

mzss1

|99%| (KÓMA – 10.epizoda 14.série) Tak tu máme opět našlapanou jízdu. Jedině bych vytknul zas další a zbytečný únos, tentokrát těhotné Andreji. Bylo ale hrozivé vidět jí, jak má na sobě výbušninu. Nakonec však přece vše dopadlo dobře. Celkově jsem nesmírně spokojen s dílem. Byla tu akce vedle akce. Výborný začátek, masakr na dálnici. Poté se teprve začal rozvíjet pozoruhodný příběh, kdy se z Kóma probudí Semirova bývalá láska. Pak je tu další akce na dálnici. Ben se prohání na skútru a předvádí různé akční kousky. Ke konci tu máme velký zvrat, který je dobře vysvětlen. Takže co dodávat, další skvělý díl, který byl strašně moc akční. O hudbu se postaral Kay Skerra, který se dost zlepšil a dokonce přidal další kobří upravenou znělku, kterou dal do scény, kdy se Ben proháněl za zločinci na skútru. ()